Elmalı Makyaj Temizleyici Tarifi - saglikdas.com

Elmalı Makyaj Temizleyici Tarifi

Elmalı Makyaj Temizleyici Tarifi
3 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 865 kez okundu.

Elmalı Makyaj Temizleyici Tarifi?

Mükemmel elmalı makyaj temizleyici tarifi aracılığı ile kusursuz bir cilde sahip olmanın tam zamanı. Tüm kozmetik devlerini geride bırakarak canlı ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlayacak elmalı makyaj temizleyici tarifi ile tüm kimyasal maddelerden uzak durma zamanı. Satın alarak kullandığınız kozmetik makyaj temizleyicilerinin içerisinde genellikle kimyasal maddeler yer almaktadır. Organik kullanımı geride bırakarak cildin yapısını tahriş eden bu tür ürünler kişiler tarafından pek tercih edilmemektedir. Doğal yöntemler aracılığı ile hazırlayacağınız karışımlar her zaman birinci sırada yer almaktadır. Kullanıcın sağlığını düşünerek tüm kimyasal madde kullanımını geride bırakan elmalı makyaj temizleme tarifi aracılığı parlak ve kusursuz bir görünüme kısa zaman zarfı içinde kavuşabilirsiniz.

Elmalı Makyaj Temizleyici Tarifi İçin Gerekli Malzemeler:

  • 1 adet elma
  • 1 tatlı kaşığı elma yağı
  • 400 gram süt

Dillere destan elmalı makyaj tarifi yapımı için, öncelikle elmaların kabuklarını soymadan rendeleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Daha sonra rendelenen elmaları 400 gram sütün içine ilave ederek pişirin. Bu işlem sonrasında karışımı karıştırıcı aracılığı ile püre haline getirerek süzme işlemini gerçekleştirin. Daha sonra hazırlanan karışıma elma yağını ilave ederek cam kavanozda muhafaza edin. Bu işlem sonrasında makyajınızı cildinize zarar vermeden kolay yollar aracılığı ile çıkarabilirsiniz.

Karışımınızın içinde yer alan elma cildinizin yenilenerek sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda sahip olduğu E vitamini sayesinde cildi yenileyerek onarım sürecinin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Karışımınızda yer alan süt ise cilde parlaklık ve canlılık vermektedir. Kullanıcıların bir numaralı seçimi içerisinde yer alan elmalı makyaj temizleyicisi sahip olduğu elma yağı sayesinde cildin kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar. Gün boyunca cildimize işleyen makyajın çıkarılması çok zordur. Her ne kadar yıkansa da cildinizin gözeneklerine makyaj kalıntıları yerleşir. Bu tür problem sonrasında sivilce ve siyah noktalarında artış göstermektedir. Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız elmalı makyaj temizleyici tarifi aracılığı ile en kısa zaman zarfında cildinizdeki tüm makyajı sağlıklı bir şekilde çıkararak tüm cilt problemlerinin oluşmasını önleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git