En Etkili Selülit Kremi Babor Stop - saglikdas.com

En Etkili Selülit Kremi Babor Stop

En Etkili Selülit Kremi Babor Stop
3 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.139 kez okundu.

En Etkili Selülit Kremi Babor Stop Önemi

Selülit, cildin bağ dokusunda ağrılarla başlayan epidermiste portakal kabuğu görünümünü oluşturan bir problemdir. Bu cilt problemine kadınların %80 – 90 civarında rastlanır. Selülit üç farklı aşamadan sonra kendini gösterir. İlk aşamada damarlardan çıkan su dokulara dolmaya başlar. İkinci aşamada ödem artar. Üçüncü aşamada ise dokuya iyice yerleşen ödem organizma tarafından kullanılamaz hale gelir ve kalçada, bacakta, göbekte portakal kabuğu görüntüsü oluşur. Bu cilt problemi artık zayıflıkla veya kilo fazlalığıyla alakalı olmaktan çıkmıştır. Hareketsiz olmak, kötü beslenme düzenine sahip olmak, kan dolaşımındaki bozukluk ve kalıtımsal rahatsızlıklar nedeniyle birçok bayanda görülür. Kadınlar kış aylarında bunu çok fazla dert etmezler. Fakat havaların ısınıp yaz mevsiminin yaklaştığı günlerde selülite karşı önlemler de alınmaya başlanır.

En etkili selülit kremi Babor Stop ile selülitlerden kurtulmak artık çok kolaydır.

En Etkili Selülit Kremi Babor Stop Kullanımı ve Faydaları

  • Selülit kremi Babor Stop, klinik araştırmalar ile incelenmiş ve sonucunda selülit problemi olanların selülitlerinden kurtulduğunu, düzenli kullanımında ise selülit sorununu tamamen ortadan kaldırdığını ispatlamıştır. Bu ürünün en sevilen yanı da selülitler bittikten bir süre sonra tekrar selülitlerin ortaya çıkmamasıdır. Yani Babor Stop ile selülitlerden sonsuza dek kurtulacaksınız.
  • Bu serinin iki çeşit kremi vardır. Biri Babor Stop Selülit, diğeri de Babor Body LineThermaldir. Bu ürünler gece ve gündüz olarak düzenli bir şekilde kullanılmalıdır.
  • Babor Stop CelluiteDayAvtivator, sabahları kullanılmalıdır. Böylece gün boyu yağlar parçalanır ve vücutta tekrar aynı bölgede yağ depolanmaz.
  • Gece serisi NightRepair ise vücudun kendini yenilediği gece saatlerinde yağ depolarının sıkılaşmasını yardımcı olur. Sürülen bölgenin hücre içindeki elastikiyeti arttırır. Kalojen liflerini yapılandırır.
  • Ürünlerin içeriğinde sarı haşhaş, mentol, glausin, alkoidi gibi özler bulunur.
  • Bu selülit kremleri 200 ml şişeler halindedir.

Bu ürünler düzenli kullanıldığında cilt kendini hızla yeniler ve mükemmel sonuçlar elde edersiniz. Bu ürünlere seçkin mağazalardan ve Babor merkezlerinden sahip olabilirsiniz. Satış fiyatı ise 254 TL’dir. Ayrıca Babor hayvan dostudur ve ürünlerini asla hayvanlar üzerinde denemez.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git