En Etkili Tüy Dökücü Kremler - saglikdas.com

En Etkili Tüy Dökücü Kremler

En Etkili Tüy Dökücü Kremler
3 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.613 kez okundu.

En Etkili Tüy Dökücü Kremler?

İstenmeyen tüyler birçoğumuzun korkulu rüyasıdır. Onlardan kurtulmak için birçok yönteme başvururuz ancak çoğu ağrılı ve acılı yöntemlerdir. Kurtulmanın en acısız ve kısa yolu ise en etkili tüy dökücü kremlerdir. Yüzeysel bir temizlikten söz ettiğimiz için tüyleriniz hızlıca yeniden çıkacaktır ancak kullanım açısından kolaydır ve size zaman kazandırır. İşte sizlere en etkili tüy dökücü kremler!

En Etkili Tüy Dökücü Kremler ve Faydaları

Lapiden Tüy Dökücü Krem

Kullanımı oldukça pratiktir. Tüylerden arındırmak istediğiniz bölgenize sürüp 5 dakika bekleyiniz. Hemen akabinde yıkayınız. Sürdüğünüz bölgedeki tüyler yok olacaktır. Bu krem genellikle bıyık bölgesinde uygulanır ancak bacak bölgesinde de olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

Veet Tüy Dökücü Krem

Özellikle bacak bölgesinde çok etkili olan bu tüy dökücü krem bacaklarınıza pürüzsüz bir görünüm de vermektedir. Kullandıktan sonra az bir süre içinde durulamanız tavsiye edilir.

Sesu Tüy Dökücü Krem

Diğer tüy dökücü kremlerle aynı görevi görür ve cildinizin daha canlı görünmesine yardımcı olur. Aleo vera ve lavanta özlü olan seçenekleriyle hoş koku da sunar. 5 dakika bekledikten sonra yıkamanız tavsiye edilir.

Depitak Tüy Dökücü Krem

Tüylerinizden kurtulmanın bir başka hızlı yolu ise Depitak tüy dökücü kremdir. Bu kremi erkeklerin de kullanmasında hiçbir sakınca yoktur. 5 dakika içinde temiz bir cilt sizi bekliyor olacak.

Pronver Tüy Dökücü Krem

Bileşiminde aleo vera ve E vitamini bulunan Proncer tüy dökücü krem bitkiseldir. Cildi tahriş etmeyen formülüyle acısız bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Saten Tüy Dökücü Krem

Son derece ferah bir kokusu vardır. İçerisinde bulunan E vitamini aynı zamanda cildinizi besler ve yumuşatır. Hassas bölgeler için son derece uygundur.

Emmak Tüy Dökücü Krem

Eğer cildinizde bulunan bazı sert tüyler varsa Emmak krem tam size göre. Sert tüyleri bile kısa süre içinde yok eden kremin kullanım kolaylığı bayanları etkilemektedir. Parfümlü kokusuyla duyularınıza hitap eder. Erkeklerin de kullanmasında bir sakınca yoktur.

Gilda Tüy Dökücü Krem

Kişileri en çok cezbeden özelliği parfümlü oluşudur. Erkeklerin de kullanabildiği bir kremdir. Ağrısız, acısız ve son derece pratik bir çözümdür.

Depilisse Tüy Dökücü Krem

Cildinizi fazlaca nemlendirmeye yarar ve bu sayede bakım ve tüylerden arınma işlemi birlikte gerçekleşmiş olur. Kremi uyguladıktan 5 dakika sonra spatulayla kazıyınız ve uyguladığınız bölgeyi durulayınız.

Tüyo Tüy Dökücü Krem

Kremi uygulamadan önce uygulayacağınız bölgenin temizliğinden emin olunuz. Sonrasında kremi sürebilirsiniz. Kalın bir tabaka halinde sürmenizde bir sakınca yoktur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git