En Favori Dudak Kalemleri - saglikdas.com

En Favori Dudak Kalemleri

En Favori Dudak Kalemleri
3 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.112 kez okundu.

En Favori Dudak Kalemleri?

En favori dudak kalemleri dudaklarınıza daha iyi dolgun bir görünüm kazandırmaktadır. Dudak kalemleri dudaklarınızın görünümünde fark oluştururken aynı zamanda da beslemektedir. Rengiyle, içeriğiyle ve besleyici özelliğiyle kullanım amacıyla pek çok dudak kalemi seçeneği bulunmaktadır. Dudak kalemleri dudak hatlarınızı belirginleştirerek rujunuzun dağılmasını önlemektedir. Dudak kalemi kontur için kullandığınızda ince sürmeye dikkat etmelisiniz. Mat görünümlü dudaklar istiyorsanız krem formundaki dudak kalemlerini tercih edebilirsiniz. Dudağın kenarına ayrı iç kısmına ayrı renk kullanımı ile dudaklara ombre etkisi verilebilmektedir. Dudağınızı açık renk rujunuz ile boyayın. Sonra koyu renk rujunuzu fırça ile dudağınızın ortasına sürün. Bu şekilde dudaklarınızda ombre etkisi görülebilmektedir. Dudaklarınızın mat görünümde olmasından hoşlanıyorsanız krem dudak kalemi kullanabilirsiniz. Mat renk uygulamasında önce dudaklarınıza diş fırçası ile peeling uygulayın ve balm nemlendirici sürün. Dudak kalemi ile dudaklarınızı boyayın ve pudra sürün.

En Favori Dudak Kalemleri Seçenekleri

Dudaklarınız için ince kontur kalemler; Sısley Phyto ucu sivri kalem, Nars ince uçlu kalem ve Water proof lip liner’dır.Mat görünümlü dudaklar için dudak kalemi İnglot ile dudak içini doldurun ve ardından Max factor çevirmeli dudak kalemi kullanın. Nars square dudak kalemi, kadifemsi dokunuş sağlamaktadır. İster çerçeve ister tüm dudağa kullanabilirsiniz. İçeriğindeki E vitamini ile dudağınızı besler ve görünümü harika olur.Avon açılıp kapanan dudak kalemi ile dağılma yapmadan kullanacaksınız ve geniş renk seçeneği ile dudaklarınız istediğiniz görünüme sahip olur.

LNC kalıcı dudak kalemi, suya dayanıklıdır. Dokuz ren seçeneğine sahiptir. Gün içinde rujunuzu tazelemek zorunda kalmayacaksınız. Flomar dudak kalemi, yeni suya dayanıklı seçenekleri ile yazın denizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Renk seçenekleri geniştir.Very me lip crayon dudak kalemi kremsi formüle sahiptir. Kolay uygulanır ve dudaklarınızı belirginleştirir. Wonder Colour dudak kalemi kendinden sivrilen uç ve asansör mekanizmalıdır. Pürüzsüz dudaklara sahip olmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Dudaklarınız belirginleşir. Sekiz renk seçeneği bulunmaktadır.Giordani Gold Dudak Kalemi dudaklarınızın mükemmel görünümünü uzun süre sağlamaktadır. Kullandığınız ruj ile uyumlu olacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git