En Güzel Makyaj Setleri - saglikdas.com

En Güzel Makyaj Setleri

En Güzel Makyaj Setleri
4 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.524 kez okundu.

En Güzel Makyaj Setleri?

Makyaj malzemesi alırken tek tek almak yerine güvendiğimiz bir markanın setini almak hem daha avantajlı hem de daha sağlıklıdır, fakat bizler için olan en güzel makyaj setleri, en uygunu nedir diye kafalarınızda soru işareti olabilir. Yüzlerce marka vardır, aralarından en güzel makyaj setlerini sizlerle paylaşacağız. Makyaj seti alırken cildinize uyacak seti çok iyi belirlemeniz gerekir.

En Güzel Makyaj Setleri ve Çeşitleri

Ruby Rose makyaj seti: bu setin fiyatı 35-40 TL’dir. Set ufak ve kolay taşınabilir olmasının yanında sette 32 renk göz farı, 1 adet allık fırçası, 3 adet vücudunuz için sim, birer adet dudak ve göz kalemi, 2 farklı renkte ruj ve yine 2 farklı renkte pudra ve pudrayı sürmeniz için sünger bulunur. Bu makyaj setimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

The Tool makyaj seti: Bu seti piyasada 40-45 TL civari bir miktarda bulabilirsiniz. Neden tercih etmeliyim diye soracak olursanız, içerdiği farların ve allıkların rengi canlıdır ve cildinize de canlılık, ışıltı katar. İçerisinde, 12 adet göz farı, 1 adet allık ve fırçası, 1 adet bronzlaştırıcı ve çift taraflı aplikatör bulabilirsiniz.

Monella makyaj seti: Monella makyaj setinin içeriği oldukça geniştir. Bu geniş içerik ile yapacağınız her zamana uygun renkte far bulabilirsiniz, çünkü bu set 48 adet renk içermektedir. 48 adet rengin haricinde 2 adet pudra, 2 adet sürmenize yardımcı sünger, 3 adet aplikatör ve 1 adet de fırça vardır. Makyaj yaparken olmazsa olmazımız aynadır. Uzmanlar bunu da düşünerek Monella makyaj setinin kapağına ayna koymuşlardır, bu da sizi makyaj yaparken ayna bulamama telaşından kurtarır. Bu setin fiyatı 30-35 TL’dir.

Clinique makyaj seti: Bu setin fiyatı diğer setlere göre biraz daha fazladır, ama parasına değecek kalitede bir settir. Fiyatı 130 TL’dir. İçeriğinde 1 adet rimel, 1 tane siyah renkte göz kalemi ve 1 tane de göz makyajı temizlemeniz için temizleyici vardır. Önemle belirtmek gerekir ki makyajınızı temizlemeden uyursanız, makyaj malzemelerinin içerisinde bulunan kimyasal maddeler cildinize, gözünüze çok ciddi zararlar verir.

Avon Beauty Palette makyaj paleti: Hemen her kadının zaten Avon’dan alışveriş yapmışlığı vardır ve ürünlerin kaliteleri gayet iyidir. Bu set de sadece 19-22 TL arasında bir fiyata sahip. 4 adet farklı renk göz farı ve 2 adet farklı renkte ruj içerir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git