En Güzel Şişeli Parfümler - saglikdas.com

En Güzel Şişeli Parfümler

En Güzel Şişeli Parfümler
4 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.499 kez okundu.

En Güzel Şişeli Parfümler?

Parfümler hayatın önemli bir parçasıdır. Kokular karşı insana sizi anlatan en önemli yoldur. Siz gelmeden üç saniye önce kokunuz kişiye gider ve 3 saniye içinde kişinin size olan bakış açısı şekillenir. Bu yüzden parfüm seçimi çok önemlidir. Parfümler kişinin kendini hissetmesini sağlar ve bayanlar ve erkekler için büyük önem arz eder. En güzel şişeli parfümler, parfümlerin çekiciliğini artırır. Şişeler şık tasarlanmış ve içeriği duyulara hitap etmektedir.

En güzel parfüm şişeleri aşağıda belirtilmiştir.

En Güzel Şişeli Parfümler ve Çeşitleri

Anna Sui – Night of Fancy

Kapağında bulunan tavus kuşu ile dikkat çeken bir tasarıma sahiptir. Sınırlı sayıda üretilmiştir ve harika bir gece parfümüdür. Meyve kokularını ve yaban mersinini içeriğinde bulunduran hoş kokulu parfüm ile hemen dikkat çekeceksiniz

Anne Sui – Secret Wich Magic Romance

Pembe renkli bir şişeye sahip olan parfüm, kapağında bulunan küçük peri deseni ile dikkat çekmektedir. Misk, kehribar, yasemin ve gül aromalarına sahip olan parfüm içeriği ile duyularınız harekete geçecektir. Melek saflığının temsil edildiği şişede melek şekli yuvarlak bir şeklin üzerinde bulunmaktadır. Bu şekilde şişe çok hoş bir görünüm kazanır.

Alexsandre Mc Queen

Kadınsı bir kokuyu içeriğinde barındıran şişe asil bir ifadededir. Kırmızı olan şişe kalp şeklindedir. Sevgiliye hediye edilmek için ideal bir yapısı vardır. Bu sayede sevgilinizi şımartırken onu ne kadar sevdiğinizi de göstermiş olursunuz.

Alexsandre Mc Queen – Kingdom Summer

Limon çiçekleri aromasına sahip olan parfüm tam bir yaz kokusudur.  Limon çiçekleri dışında, bergamot, portakal, mandalina çiçeği ve zencefil içeren bir parfümdür. Dolaştığınız yerleri çok güzel kokan bir bahar bahçesi havasına bürüyeceksiniz.

Diesel – Loverdose

Aşkı ve tutkuyu simgeleyen şişe içeriğinde vanilya, anason, mandalina ve yasemin kokularını barındırır.

Marc Jacops – Lola

Çiçeklerden oluşan harika bir aromaya sahiptir. Seksi bir koku isteyenler için ideal bir yapıdadır. Kalıcı bir etki ile gün boyu etkileyici bir şekilde kokacaksınız.

Lolita Lempicka – Coral Flower

Şık bir şişe tasarımına sahip olan parfüm ile kendinizi masum bir havaya bürüyeceksiniz. Bergamot, amber çiçeği ve orkidenin hoş kokuları ile kendinizi aynı zamanda ihtiraslı hissedeceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git