En İyi El Kremi - saglikdas.com

En İyi El Kremi

En İyi El Kremi
4 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.551 kez okundu.

En İyi El Kremi Faydaları

El kremleri, ellerinizin bakımını ve nem dengesini sağlayan kremlerdir. İstediğiniz kadar güzel görünür elleriniz kuru ve yıpranmışsa sandığınız kadar mükemmel görünmezsiniz. Yüzünüze ve saçınıza gösterdiğiniz değeri ellerinize de göstermeniz gerekir. El bakımı için en iyi el kremini kullanmanız gerekir. En iyi el kreminin bulunduğu liste aşağıda yer almaktadır.

En İyi El Kremi Çeşitleri

Kurumuş ve Çatlamış Ellere Bakım Kremi Sally Hansen

Oldukça kuru ellere bakımı anında sağlayan bir üründür. Shea ve seramid, lavanta ve soya içeriği olan krem ellere yoğun şekilde bakım sağlar. Ayrıca keratin ve kolajen içerir. Yıpranmış ve çatlamış elleri anında onaran etkiye sahiptir.

Mineral El Bakımı Kremi LNC Mineral El Kremi

Lut gölünün tuzundan yapılan ve özel bir karışıma sahip olan krem cildin su tutmasını engeller ve kan dolaşımını hızlandırır. İçeriğinde sülfür ve sodyum bulunur ve doğal yoldan ellerinizi iyileştirir. Cildinizin yıpranmasını sağlayan suyu içeriğindeki sodyum ile engeller. Aşırı kuru olan ciltlerde de yüksek seviyede nemlendirme sağlar. Deniz tuzu sayesinde cildinizden ölü deriyi arındırır. Sadece güzellik merkezlerinden temin edebilirsiniz.

Nemlendirici Noviderm Krem Mains

Elleriniz hava şartları nedeniyle yıpranıyorsa veya deterjana maruz kalıyorsa bu krem tam size göredir. Cildinizin üst tabakasında bulunan deriyi güçlü bir şekilde korur. Cildin dış saldırılara karşı savunmasını güçlendirir.  İçerisindeki avokado ile de ellerdeki gerginlik hissini alır.

Acil El Bakım Nivea SOS Hand Kremi

Çatlamış ve kurumuş olan ellerinizi anında rahatlatarak oluşan hasarları yok eder. Cildinizi onararak bakımlı görünmesini sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git