En İyi Epilasyon Aletleri - saglikdas.com

En İyi Epilasyon Aletleri

En İyi Epilasyon Aletleri
17 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.475 kez okundu.

En İyi Epilasyon Aletleri Çeşitleri

Epilasyon her bayanın ihtiyacı olan bir uygulamadır. İstenmeyen tüylerden acı çekmeden kurtulmak için teknoloji yeni imkanlar yaratmaya başlamıştır. Çok yeni ürünler ile kullanım kolaylığı sağlayan firmaların cihazları size bu konuda yardım etmek için tasarlanmıştır. Çok kısa zamanda epilasyon işlemini sona erdirmek de cihazlarda bulunan yenilikler arasındadır. En iyi epilasyon aletleri listesi ile sizde kendiniz uygun bir epilasyon aleti seçebilirsiniz.

Braun 5280 Epil 5 Epilasyon Aleti

Braun’un En iyi epilasyon aletlerinden biri olarak gösterilen bu epilasyon aletinin bütün parçalarını tek tek yıkayabilir ve temizlenmesini dilediğiniz gibi sağlayabilirsiniz. 40 adet cımbızın etkisinde olan alet ile kısa veya uzun tüm tüyleri alabilirsiniz. Bu yüzden tüylerinizin uzamasını beklemenize gerek yoktur. Epilasyon öncesinde buz eldivenini kullanarak acı çekmeden uygulama yapabilirsiniz. Daha kolay, acısız ve hızlı bir epilasyon için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Philips HP6522 SatinSoft Epilatör

Üzerinde bulunan fırçaları ile ölü hücrelerden arınabilirsiniz. Fırçalar yardımı ile pürüzsüz bir yüzeye kavuşabilirsiniz. Kendinize uygun olan ayarı seçebilmeniz için iki farklı hız özelliği bulunmaktadır. Rahat bir temizlik için içerisinde temizleme fırçası yer alır. Hassas başlık ve tıraş başlığının da içerisinde bulunduğu ürün ile rahat bir epilasyon yapabilirsiniz.

Veet VTSH8909E Çift Başlıklı Epilatör

Farklı bölgelere uygulanmak için çeşitli başlıkların yer aldığı epilasyon aleti ile kısa sürede bu süreci bitirebilirsiniz. 42 cımbız bulunan başlığı sayesinde tüyleriniz kısa sürede alınacaktır. Üstelik içeriğinde bulunan ve epilasyon öncesinde kullanılan sprey sayesinde acısız bir şekilde tüy sorunundan uzaklaşacaksınız. Bu epilasyon aleti ile uzun süre pürüzsüz bir tene sahip olacaksınız. Ayrıca varis problemi yaşayanlar için ideal bir üründür.

Rowenta EP9261 Aquaperfect

Kuru ve ıslak şekilde kullanabilirsiniz. Masaj başlığının yer aldığı ve tüyleri daha net şekilde görebilmeniz işin ışık sisteminin bulunduğu epilasyon aleti ile tüylerden kurtulmak eğlenceli bir hal alır.

Arzum Ar 565 Pellini

Kısa tüyleri 36 cımbız darbesi ile alabilir. Başlığında yer alan sistem sayesinde acının azaltılması sağlanır. İstediğiniz ayarda kullanabilmek için iki ayrı hız ayarı bulunmaktadır. Özel olarak üretilmiş başlıklara sahip olan epilasyon aleti diğer cihazlar ile kıyaslandığında daha üstün özelliklere sahiptir. Işık sistemi de bulunan epilasyon aleti bayanlar arasında çokça tercih edilir.

Panasonic ES-WD54

48 Cımbız özelliğindedir. Bu yüzden daha hızlı bir epilasyon süreci oluşur. Her bölge için ayrı başlıkları bulunur. Kollar için bile ayrı başlığa sahip olan alet, cildin tahriş olmaması ve yapısının bozulmaması için hassas başlıklardan oluşmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git