En İyi Göz Altı Kapatıcısı - saglikdas.com

En İyi Göz Altı Kapatıcısı

En İyi Göz Altı Kapatıcısı
5 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.881 kez okundu.

En İyi Göz Altı Kapatıcısı?

Kusursuz bir makyaj mı istiyorsunuz? O zaman mutlaka gözaltı kapatıcınız olması gerekmektedir. En iyi gözaltı kapatıcısı makyajda gözlerini ön plana çıkartmakla kalmaz aynı zamanda göz halkalarınızı, göz morluklarınızı kapatmanıza yardımcı olur. Görüntünüze ise enerjik, sekslilik, sağlıklı bir görünüm kazandırır. Ancak gözaltı kapatıcısını alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunların başında ten renginizden 1-2 ton açık gözaltı kapatıcısı almanız gerekmektedir. Nedeni ise göz etrafının ten renginizden daha koyu bir tona sahip olmasıdır. Açık bir tonda gözaltı kapatıcısı kullanmazsanız hem yaşlı hem de yorgun bir görünüme bürünürsünüz.

En İyi Göz Altı Kapatıcısı Çeşitleri

Davetin en hoş bayanı olmak mı istiyorsunuz? Bunu göz makyajınızla sağlayabilirsiniz. Gözaltı kapatıcısı kullandığınız andan itibaren ışıltılı bakışlara ve aydınlık bir yüze sahip olursunuz. Nasıl seçileceği konusunda makyaj uzmanlarından birkaç tüyo aldık. Çok kalın kapatıcı asla kullanmayınız. Likit tonlarında olması şarttır. En önemlisi kapatıcınızı deneyip almanızdır. Yanıldığınız bir nokta ise, kapatıcı fondötenler gibi gözaltı kapatıcısınız lekeleri çok iyi kapatamadığıdır.

Araştırdığımız bir diğer konu ise hangi markanın en iyi gözaltı kapatıcısı olduğudur. Sizin için makyaj uzmanlarından birkaç öneri aldık.

  • YSL Touche Eclat Göz Altı Kapatıcısı
    • Dünyanın bir numaralı gözaltı kapatıcısıdır. Farkını ışıltısıyla sağlayan bu kapatıcı içinde bulundurduğu bileşenler sayesinde de istenmeyen görüntüleri ortadan kaldırmada oldukça etkilidir. Hasta gibi görünmekten çok korkuyorsanız bu ince katmanlı ürün tam size göredir.
  • MAC Select Cover Up Göz Altı Kapatıcısı
    • Çok kullanılan bir diğer kapatıcı olan bu ürün likit şeklinde olup kullanılışı çok konforludur. En etkili gözaltı morluklarını kapatan ürün olarak liste başlarında duran Mac Select Cover Up cildinizde porselen havası yaratarak özellikle kadınların nefret ettiği sivilceleri görünmez kılmaktadır. Bu ürünün farklı bir özelliği ise fondötenden önce kullanılma özelliği olmasıdır.
  • Clinique All About Eyes
    • Gözaltı torbalarınızdan çok rahatsız iseniz bu ürünüz toparlayıcı ve sıkı görünüm sağlayan özelliğinizi keşfetmeniz gerekmektedir. Özelliğinden bir tanesi ise yağ yapılı olmamasıdır. En kalıcı kapatıcı olarak liste başında yerini korumaktadır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git