En İyi Güneş Koruyucu Kremler - saglikdas.com

En İyi Güneş Koruyucu Kremler

En İyi Güneş Koruyucu Kremler
5 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.765 kez okundu.

En İyi Güneş Koruyucu Kremler?

üneşin zararlı ışınlarından vücudumuzu korumak için en iyi güneş koruyucu kremleri kullanmalı ve cildimizin zarar görmesini önlemeliyiz. Güneşin UV ışınları, hücrelere hasar verir, kırışıklık ve lekelenmelere yol açar. Bu nedenle kullandığımız kremlerin koruma faktörünün yüksek olmasına ve nemlendirme özelliğinin bulunmasına dikkat etmeliyiz. Hem yüz hem de tüm vücutta kullanılabilen ürünlerin ciltte kolay emilir olması ile yapışkan bir his bırakmaması ve suya dayanıklı olması da oldukça önemli bir konudur.

En İyi Güneş Koruyucu Kremler ve Faydaları

Güneş ışınlarının eskiye oranla daha zararlı olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Bu nedenle güneşin tehlikeli ışınlarının verdiği zararları en aza indirmek ve cildimizde istemediğimiz lekelerin oluşmasını önlemek için uygun koruyucu kremler kullanmak gerekmektedir. Yaz ya da kış demeden dışarı çıkarken mutlaka kullanmamız gereken kremleri güneşe çıkmadan 15-20 dakika önce sürmek gerekmektedir. Dışarı çıkarken makyaj yapmadan önce güneş kreminden sürmeli ve daha sonra makyaj yapılmalıdır. Bitkisel içerikli, leke, sivilce ve yaşlanma karşıtı kremler en iyi güneş koruyucu kremler arasında yer almaktadır.

  • Shiseido ultimate sun protection lotion: 50 faktörlük güneş koruma özelliği ile oldukça etkili bir üründür.
  • Bioterm sun vivo: 15 koruma faktörlü ürün aynı zamanda yaşlanma etkileri, kırışıklık ve lekelerle de mücadele etmektedir.
  • Nuxe ecran prodigieux high protection screen:İçeriğindeki kakao özü, yasemin özü ve E vitamini karışımı ile yaz-kış kullanıma uygun bir üründür.
  • Murad oil free sunblock: 30 koruma faktörüne sahip olan krem özellikle açık tenli ve hassas ciltli bayanlarda kullanıma uygun ve anti alerjiktir. Güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda da yaşlanma belirtileri ile mücadele eder. Hafif yapısı ve hoş kokusu ile tüm cilt tiplerine uygun bir üründür.
  • Nivea DNA Ace Cell Protection Antiage Güneş Kremi: 33 TL’lik fiyatı ile oldukça ekonomik olan krem 5o koruma faktörü ile de oldukça yüksek bir koruma sağlamaktadır. Yağsız dokusu ile yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran ürün suya dayanıklı özelliği ile de uzun süre dayanıklılık sağlamaktadır. Ayrıca keratin ve folik asit içeriği ile hücre yenilenmesi de yapan ürün yüksek nemlendirme özelliği ile yumuşacık bir cilt oluşturmaktadır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git