En İyi Lazer Epilasyon Yöntemi - saglikdas.com

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemi

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemi
8 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.550 kez okundu.

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemi

Lazer epilasyonu yaptırmak istiyorsanız,en iyi lazer epilasyon yöntemini tercih etmelisiniz. Lazer epilasyonu yaptırmadan önce tüylerinizin rengi ve sıklığını göz önünde bulundurarak, size uygun olan bir cihazla epilasyon yaptırmayı düşünmelisiniz. Farklıözellikleri olan epilasyon cihazlarından, size en uygun olanını bulup, bu cihazla epilasyon yaptırmalısınız.

Lazer Epilasyonunda En İyi Sonucu Almak İçin Cihaz Tercihi

Lazer epilasyonu yaptırmak için cihaz araştırdığınızda,mutlaka en doğru ve en az acı ile işlemi tamamlayacak olan, cihazları tercih etmelisiniz. Lazer epilasyonu yaptıracağınız cihazların farklı tenlere göre, farklı uygulama özellikleri mevcuttur. Bunların arasında bulunan alexandrite lazer cihazı da vardır. Bu cihaz sayesinde ten renginiz ne olursa olsun, kolayca uygulama yaptırabilir, diğer epilasyon cihazlarıyla yaptıracağınız işlemlerde duyacağınız acıyı, daha az hissedebilirsiniz. Ten rengine göre epilasyon yönteminin kuralını bozan bu cihaz, hızlı ve kesin çözüm arayanların, ilk tercihi olan lazer cihazıdır.

Alexandrite epilasyon tipi, özellikle kalın tüylere uygulandığında daha çok başarı sağlamaktadır. Bu epilasyon yöntemini yüzünüzde kullanmamalısınız. Çünkü yüzünüzde bulunan ince tüylerin kalınlaşmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle bu tipi seçerken yüzünüz dışında bölgelerde uygulama yaptırmalısınız. Kalın tüylere en etkili sonucu alabileceğiniz bu yöntemle, 6 seansta tüylerinizden kolayca kurtulabilirsiniz.

Tüm lazer yöntemlerinde görüldüğü gibi, alexandrite lazer cihazı uygulamasında da işlem sonrası kıl kökleri kalabilmektedir. Kalan kıl kökleri için iğneli lazer epilasyonu yaptırmanız gerekir. Kıl köklerinin kalması cihazın kalitesi ile ilgili değil, kişinin kıl kökü yapısı ile ilgili bir durumdur.

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemi

Lazer epilasyon yöntemleri ten renginiz ve tüylerinizin özelliklerine göre, farklılık göstermektedir. Size en uygun olan epilasyon yöntemini seçmek için, tüylerinizin ince ya da kalın oluşunu ve sıklığını, ayrıca ten renginizi de göz önünde bulundurmalısınız. Bu konuda yardım almak için lazer epilasyonu uygulayacak olan doktora danışarak, birlikte karar vermelisiniz. Farklı ten rengine sahip kişiler için, farklı yöntemler, uygulanmaktadır. Açık tenlilere uygulanan bir yöntem, esmer tenlilere uygulanamaya bilmektedir. Aynı zamanda her iki tene de uygun, lazer cihazları da bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git