En İyi Leke Kremi - saglikdas.com

En İyi Leke Kremi

En İyi Leke Kremi
5 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 3.116 kez okundu.

En İyi Leke Kremi?

Cilt lekeleri, kendi kendine geçebilecek problemlerden olmadığı için en iyi leke kremi kullanılarak geçmesi sağlanabilir. Çeşitli leke kremlerini kullanmak, daha çabuk iyileşme sağlayacaktır. Bitkisel içerikli ve uzman doktorların önerdiği, leke konusunda kalitesini ispatlamış kremler, lekelerin yok olmasında oldukça başarılıdırlar. Hızlı ve etkileyici sonuçlar alabilmeniz için en iyi leke geçirici ürünleri ve fiyatlarını sizler için araştırdık.

En İyi Leke Kremi ve Çeşitleri

Sinoz leke kremi: Cilt üzerinde bulunan lekelerin tedavisi için üretilmiş olan sinoz leke kremi, özellikle de güneş lekelerinde etkili olan en iyi leke kremidir. İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller lekeleri kökten yok etmektedir. Sinoz leke kremini kullanmak için belli bir yaş sınırı yoktur. Cilt üzerinde yıllar boyunca birikmiş güneş lekeleri, kahverengi lekeler, hamilelik lekeleri, yaşlanma lekeleri, sivilce ve akne lekeleri için uygun formüle sahiptir. İçerisinde A, E, H, F, B ve C vitaminleri bulunmaktadır. Cildi beslerken yağ seviyesini de korur. Aynı zamanda 30 faktörlük güneş korumaya da sahip olan krem, lekelerle mücadele ederken tekrar lekelenmenin de önüne geçmektedir. 80m ila 100 lira arasında değişen bir fiyata sahiptir.

Naturaline leke kremi: Kayısı çekirdeği yağı, ısırgan otu yağı, aynı sefa yağı, çuha çiçeği yağı, kantaron yağı, kuşburnu yağı, üzüm çekirdeği yağı, keten tohumu yağı, limon yağı ve portakal yağı bulunan içeriği ile tamamen bitkisel olan krem, tüm cilt lekelerine iyi gelmektedir.

Kinerase antioksidan leke kremi: Kinerase markasının ürettiği bu mükemmel ürün, tüm cilt lekelerinden kurtulmaya yardımcıdır. Bitkisel içeriği ile Türkiye’de en çok satan kremler arasında yer alan ürüne tüm eczanelerden ve internet üzerinden sadece 89 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Dermycin leke kremi: Cilt uzmanlarının en çok önerdiği leke kremlerinden birisi olan Dermycin, lekelerin giderilmesinde oldukça etkin bir özelliğe sahiptir. Bitkisel içeriği nedeniyle tüm cilt tipindeki bayanların korkmadan kullanabildiği kremin fiyatı 79 TL’dir.

Bio Oil leke kremi: içeriğinde bulunan mate yaprağı ile hem lekeleri geçiren hem de cilde sıkılık veren krem, uzun vadede cilde kalıcı ve olumlu etkiler bırakmaktadır. Eczaneler ve internet siteleri aracılığıyla kolayca ulaşabileceğiniz kremin fiyatı da 22 ila 30 TL arasında değişmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git