En İyi Makyaj Malzemeleri - saglikdas.com

En İyi Makyaj Malzemeleri

En İyi Makyaj Malzemeleri
5 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.288 kez okundu.

En İyi Makyaj Malzemeleri?

Kadınların kusursuz görünümlerini ortaya çıkaran makyaj malzemelerinin en iyisine sahip olmayı bütün kadınlar ister. Makyaj malzemesi markaları hangi ürünlerinde öne çıkıyor bu yazıda bulabilirsiniz. En iyi makyaj malzemeleri hangileridir diye merak ediyorsanız size birkaç önerimiz var

En İyi Makyaj Malzemeleri ve Markaları

NarsMakeupPrimer Baz

Makyajın kalıcı olmasını sağlayan makyaj bazlarımakyajın en temel malzemelerinden biri. NarsMakeupprimerbaz, fondöteninizden önce uygulayacağınız cilde doğal bir görünüm veren alanında öncü makyaj malzemelerinden biri.

ChanelTeintInnocence Fondöten

Cilde ağırlık vermeden kusursuz bir görünüm ortaya çıkmasını sağlar. Yüzü hafif parlatarak canlı görünüm vermesinin yanında 12 faktör güneş koruyucu olması özelliğiyle kadınların fondötende ilk tercihlerinden biri.

LancomeLongLastingSofteting Kapatıcı

Göz etrafındaki morlukları gizleyip aydınlık vererek bu soruna anında çözüm sağlıyor. Gözaltı dışında sorunlu bölgelerde de uygulanan bu kapatıcı kalıcı olmasıyla kalitesini artırıyor.

DeborahTerraCotta Allık

Allıkta kalıcılığa önem veren kadınların tercihi. Tüm renk tonlarıyla beraber yüze canlılık ve renk verme özelliğiyle başarılı bir allık.

Bobbi Brown Kaş Kalemi            

Kaşları doldurdururken aynı zamanda doğal bir görünüm elde edilmesini sağlar. Krem halinde olması toz kalemlere göre kalıcılığını artıran özelliklerden.

ChanelInimitable Maskara

Makyaj malzemelerinin her alanında 1 numara olan Chanel, maskarada da harikalar yaratıyor. Bir rimelde aranılan tüm özellikler Chanelinimitable maskarada. Kirpikleri dolgunlaştırma ve akmayan özelliğiyle kadınların vazgeçilmezi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git