En İyi Makyaj Temizleyicileri - saglikdas.com

En İyi Makyaj Temizleyicileri

En İyi Makyaj Temizleyicileri
5 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.218 kez okundu.

En İyi Makyaj Temizleyicileri?

Makyajınızı temizlemeden uyumak, cildinize çok fazla zarar verir. Görünümünüzü güzelleştirirken sağlığınızdan olabilirsiniz. Bu yüzden makyajı temizlemek çok önemlidir. Makyajı temizlerken en iyi makyaj temizleyicileri kullanmakta yarar vardır. Bilmedikleriniz cildinize zarar verebilir. Cilt sağlığınızı önemsiyorsanız önce cildinizi tanımalısınız. Daha sonra cildinize uygun makyaj malzemelerini ve temizleyicileri seçmelisiniz. Aşağıda sizler için en yararlı makyaj temizleme malzemelerini ve fiyatlarını yazdık.

En İyi Makyaj Temizleyicileri Hangileridir?            

Garnier Yüz Temizleme Ürünü: Bu ürünü 15-20 TL arasında piyasada bulabilirsiniz. Bir yandan makyajınızı temizlerken diğer yandan cildinizi de temizlemiş olursunuz.

Bebek Acıbadem Temizleme Sütü: Bu ürün 6-8 TL arası bir fiyata satılmaktadır. Cildiniz için faydalıdır, makyajı rahatlıkla silersiniz.

Neutrogena Deep Clean Temizleme Sütü: Birçok makyaj temizleyici makyajı zor çıkarır ve cildinizi tahriş eder. Bu ürünle zorlanmadan makyajı çıkabilirsiniz. Fiyatı 20-22 TL arasıdır.

Estee Lauder Take It Away Total Make Up Remover: Fiyatı her ne kadar diğer ürünlere göre daha fazla olsa da makyajınızı temizlerken cildinizi de canlandırırsınız. Estee Lauder Take It Away Total Make Up Remover ürününü 75-80 TL arası bir fiyata bulursunuz.

Extra Lasting (AVON): Makyajı tek seferde çıkarmakta birebirdir. Özel yapısından dolayı çok çabuk siler. 12-15 TL arasında fiyata temin edebilirsiniz.

Clinique Take The Day Off Cleasing Milk: Makyajda kullanılan malzemeler kimyasal olduğu için zamanla cildinizi deforme eder. Bu deformasyonu engellemek için bu temizleyiciyi kullanmanızı öneririz. 55-60 TL arası bir fiyattadır.

Innova Makyaj Temizleme Toniği: Bu tonik makyajı kolayca çıkartır. Bu toniğin yanında Innova markasına ait başka makyaj temizleyiciler de vardır. Fiyatları 25-30 TL civarında değişmektedir.

Nivea Visage, Clean and Clear, Bebak Markaları:  Bu ürünlerin içerisinde makyaj temizleme mendilleri de bulunduğu için kadınlar açısından daha pratiktir. Bu ürünlerin fiyatları ise diğerlerine göre daha uygundur.

Nivea Visage: Bu ürün 10-12 TL arası fiyata bulunmaktadır.

Clean and Clear: Fiyat gayet uygundur. 8-10 TL arası.

Bebak: En uygun fiyat Bebak markalı makyaj temizleyicisidir. Fiyatı 3-5 TL arasıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git