En İyi pudra Markaları ve Fiyatları - saglikdas.com

En İyi pudra Markaları ve Fiyatları

En İyi pudra Markaları ve Fiyatları
5 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.094 kez okundu.

 En İyi pudra Markaları ve Fiyatları?

Pudra kullanımı her makyajın tamamlayıcı unsurudur. Cillteki hataları çok iyi örttüğü için ve sabit bir görünüm kazanılmasına yardımcı olduğu için kaliteli pudralar kullanmak gerekir. Sizler için önerilen bazı markalar ise, krylon pudra, diorskin pudrai loreal marka pudra,  maybellinne pudra ve alix avien marka pudraların fiyatlarına ve özelliklerina bakabilirsiniz. En iyi pudra markaları ve fiyatlarının listesini aşağıdaki maddelerde bulabilirsiniz.

En iyi pudra markaları ve fiyatları ve Çeşitleri

Krylon pudra ve fiyatları

En iyi makyaj ürünlerinden biri olan krylonun ürettiği pudra çok kaliteli bir pudradır. Genellikle şov dünyasındaki isimler tarafından kullanılan bu marka makyaj malzemeleri ile günlük hayatın içerisine de girmiştir. Krylon markasının çeşitli ürünleri de bulunmaktadır. Fakat en başarılı olduğu alan transparan pudralarıdır. Krylon marka pudraların fiyatları miktarına göre değişmektedir. Krylon marka pudranın fiyatları 50 ila 100 TL arasında değişmektedir.

Diorskin pudra markası ve fiyatları

Bu konuda piyasa ünlü olan ve isim yapmış bir diğer marka ise diorskin markasıdır. Diorskin marka pudralar yüzünüzde bebeksi bir yapı oluşturur ve sabitleyici aynı zamanda kapatıcı bir etki gösterir. Diorskin marka pudraların fiyatları 80 ila 100 tl arasında değişmektedir.

Loreal marka pudra ve fiyatları

Kadınların kullandığı matlaştırıcı özellikteki pudralar daha fazla tercih edilmektedir. matlaştırıcı pudralar yağlanmayı engellemek amacıyla kullanılır. Sizde makyajınızda daha kalıcı ve mat bir etki sağlamak istiyorsanız matlaştıcı pudraları tercih ediniz. Bu konuda oldukça başarılı olan ve bilinen markaların başında loreal gelmektedir. loreal firması ürettiği matlaştırıcı firmalarla öne çıkmayı başarmıştır. Loeral marka pudraların fiyatı 45 ila 55 TL arasında değişmektedir.

Maybellinne marka pudra ve fiyatı

Son zamanlarda gerek fiyat gerekse kalite bakımından adından söz ettiren firmalardan birisi olan Maybelline markası göz önünde bulunmaktadır. Oldukça verimli sonuçlar almanıza yardımcı olan maybelinne cilt üzerindeki gözenekleri kapatarak sağlıklı bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Maybelilnne fiyatları 25 ila 35 tl arasında değişmektedir. Diğerlerine göre daha uygun fiyatlara sahip olan maybelinne denenmeye değer bir üründür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git