En İyi Selülit Kremleri - saglikdas.com

En İyi Selülit Kremleri

En İyi Selülit Kremleri
6 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.262 kez okundu.

En İyi Selülit Kremleri?

En iyi selülit kremlerinin neler olduğunu merak ediyorsunuzdur. Pahalı olmalarına rağmen verdiğiniz parayı hak edecek selülit kremleri aşağıda yer almaktadır.  En iyi selülit kremleri selülitler için en etkili olanlarıdır. Selülitleri gidermede size yardımcı olacaklardır.

En İyi Selülit Kremleri ve Çeşitleri

Chanel Body Excellence Slim

En iyi incelten krem olarak nam salmıştır. Selülitlerin yok olması ve önlenmesi için deri üzerinden glikan, elastin ve kolajen üretimini hızlandırmak için tasarlanmıştır. Bu kremi sürdüğünüzde derinizdeki diriliği fark edeceksiniz ve sıkı bir cilde kavuşmanın heyecanını yaşayacaksınız. Bu ürün düzenli olarak kullanıldığında vücudunuzda gözle görülür bir incelik sağlar. Vücudunuzda sarkık olan bölgeleri onarır ve toparlar. Bu sayede pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardım eder. Ürünü kullanmaya başladıktan bir hafta sonra etkisini göreceksiniz. Bir ay düzenli kullanımdan sonra dizleriniz toparlanacak, bacak ve kalçalarınızda bulunan selülitler azalmış olacak ve incelmiş olacaksınız.

 Sisley Phyto Svelt Global

Ciltte sıkılık ve incelmeyi hedefleyen krem yoğun bir şekilde onarım için çalışır. İçinde portakal özü çiçeği ve kafein bulunur. Selülitli bölgeye sürüldüğünde o bölgede incelme sağlar. Aynı zamanda selülitli bölgede yağın tekrar oluşmasını engelleyerek kalkan oluşturur. Kalçaya, kollara ve karın bölgesine sürüldüğünde sıkılaşma sağlar. Selülitlerinizi engellerken tüm vücudunuzu sıkılaştıracaksınız.

Clarins Lift Minceur Haute Definition Jel Krem

Çam kabuğu özleri, mavikantaron ve peru sarmağından oluşan jel pürüzsüz bir görüntü ve incelme sağlamada yararlıdır. Cildinizi sıkılaştıran jel selülitlerin yok olmasını da sağlar. Selülitli bölgeye pürüzsüz bir doku sağlamayı amaçlar.

Shiseido Advanced Body Jel

Vücutta incelme sağlayan jel vücudun elastikiyetini de sağlar. Jel olmasına rağmen yağış yapış bir his uyandırmaz. Selülit görünümünü yok etmeye yardımcı olan jel vücutta yağ yakımını hızlandırır. Cildinizi güzel bir şekilde nemlendirir.

Orlane B21 Krem

Cildi sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirir. Vücudunuzun şeklini düzenler ve tazelik sağlar. İçerisinde buluna kafein nedeni ile selülitlerinizi yok eder.

Murad Firm Serum

Çatlak ve selülitlerin görünümünü azaltmak için kullanılır. Klinik olarak test edilmiş serum yağ yakımını hızlandırır. Kan dolaşımını da harekete geçirir ve çatlakların görünümünü azaltırken selülitler ile savaşır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git