En İyi Yüz Serumları - saglikdas.com

En İyi Yüz Serumları

En İyi Yüz Serumları
6 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.467 kez okundu.

En İyi Yüz Serumları?

En iyi yüz serumları, yaşlanma etkisine karşı savaşır. Yüzdeki ince kırışıklıkları ve kırışıklıkları serumlar ile giderebilirsiniz. Yüz serumları cilt bakımı için önemli bir yerdedir ve maske ve kürlere ek olarak kullanılabilir.

En İyi Yüz Serumları ve Çeşitleri

Esste Lauder Night Repair Geliştirilmiş Gece Onarıcı Serum

Bu serumu kullandıktan sadece 21 gün sonra etkilerini göreceksiniz. Cildi kendi kendine onarmak için oluşturulmuş eşsiz bir üründür. Cildin uzun yıllardır aldığı hasarları onaran anti- aging özelliğindedir. Cildinizde sonradan oluşacak kırışıklıkları da engeller. Cilt üzerinde bir kalkan görevi görür.

Channel Precision Ultra Correction Ultra Düzeltici Serum

Sonuçlarını hemen görebileceğiniz ve belirgin düzeyde cilt sorunlarını engelleyen bir serumdur. Cilde sararak toparlayan serum aynı zamanda cildin elastikiyet kazanmasını da sağlıyor. İçeriğinde bulunan lif ile cildiniz anında toparlanıyor. Ürünü sabah ya da akşam nemlendirici kullanmadan önce uygulayabilirsiniz.

Clinigue Repairwear Extra Serum Gece Bakım Serumu

Cildinize gerekli olan bakımın büyük bir kısmını sağlamaktadır. Gece yatmadan önce yüzünüze sürüdüğünüz ürün gece boyunca cildiniz için savaş vermektedir. Cildinizde oluşan elastikiyet bozukluklarını onarmada, nem kaybını önlemede kullanılır. Ayrıca cilde gerekli olan gerginliği de kazandırır.  Alerjen bir yapıya sahip olan ciltler için de oldukça uygun bir üründür. Bu serum çok hafiftir ve etkilerini kısa sürede gösterir. Bu nedenle serumdan memnun kalacaksınız.

Murad Night Reform Treatment Yenilikçi Gece Bakım Serumu

Kozmetik sektöründe öne çıkan serumlardan biridir.  Serumu sürdüğünüzde cildinizin gerilip sıkılaştığını hissedeceksiniz.  Ayrıca cildinize elastikiyet kazandıran bir yapısı vardır. Yüksek derecede nem içeren serum sayesinde gece boyunca cildiniz yenilenecektir.  Kuru, yağlı ve normal cilt tipleri için uygun olan serumu her cilt tipi rahatlıkla uygulayabilir. Kullandıktan kısa bir süre sonra ne kadar harika bir ürün olduğunu anlayacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git