En Kalıcı Bayan Parfümleri - saglikdas.com

En Kalıcı Bayan Parfümleri

En Kalıcı Bayan Parfümleri
6 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.187 kez okundu.

En Kalıcı Bayan Parfümleri Nelerdir?

Her bayanın yaşamında önemli ve özel bir yer kaplayan parfüm, dışarıya çıkarken, özel bir ortama girerken vb. mutlaka kullanılır. Her bayan neredeyse güzelliğin bir parçası olan kokulardan vazgeçmenin imkansız olduğunu bilmektedir. Hem hafif kokulu hem de kalıcı bir parfüm bulmak oldukça zordur. Bunu tüm parfüm kullanıcıları bilir. Hafif kokular hemen uçucu özellikte olarak bilinirler. Ancak bu düşünce yanlıştır denebilir. Çünkü hem hafif hem de kalıcı olan parfümler piyasada bulunmaktadır.

En Kalıcı Bayan Parfümleri ve Çeşitleri

Armani She

Bilindik en hafif kokulardan biri olan Armani she, hem kalıcı hem de hafif olması itibariyle pek çok bayanın gözde kokularından olmaktadır.

Armani kokusu ilk sıkıldığı andan itibaren hissedilir ve içeriğinde bulunan karışımlar sayesinde koku hemen kaybolmaz.

Bvlgari Omnia Crystalline

Eğer parfüm hakkında bir kişinin bilgisi var ise bu kokunun kalıcı olduğunu bilir. İçeriğindeki notalar hemen uçmaz ve uzun süreli olarak vücutta kalır. Kokunun üzerinizde bıraktığı etki sayesinde kendinizi farklı hissedeceksiniz. Geçici kokusu olmayan bu parfümü her sıktığınızda kokunun tonu sizi daha fazla etkileyecektir.

Clarins Eau Dynamisante

Bu parfüm içerisinde yoğun baharat, portakal, limon kokusu ve zencefil bulundurur. Ayrıca bu parfüm hareketlilik verir ve en kalıcı ve hafif parfümler arasında yerini korumaktadır.

CK One Summer

Bu parfüm kadın veya erkek iki cinse de hitap etmektedir ve ağır kokulardan hoşlanmayan kişiler için çok az sayıda piyasaya sürülür. İçerisinde yeşil elma, misket limonu, nane, biberiye, deniz suyu, bergamot, nilüfer çiçeği içeren harika bir kokudur.

Marc Jacobs Splash

Bu parfüm kolonya tarzında bir şişe ile satışa sunulmaktadır ve hafif, kalıcı özelliğinin yanı sıra taze ve hareketli bir koku sağlıyor. Bu parfüm sıcakla birlikte sıktığınız kokunun değişmemesini istiyor iseniz tam size göre bir parfümdür. Ancak parfümün tek sıkıntısı kişinin bu ürünü yanında taşıyamamasıdır.

Giorgio Armani Gio

Bu parfüm sıkıldığı andan itibaren kişinin aklına yaz, güneş, deniz ve kumsaldaki harika serinliği akla getirir.  Hafif ve kalıcı bir yapıya sahip olan Giorgio Armani Gio Çom tatlı yaz esintisi kokularının birleştiği bir üründür.

Prada Infusion d’lris

Bu koku açık renk esmerler ile koyu kumrallara oldukça yakışan bir kokudur. Aynı zamanda şişesi cezp edici bir etkiye sahip olan parfümü kullandığınızda bırakamayacaksınız.

Shiseido Natural Sprey

Sıkıldığı anda tüm duyuları canlandıracak bir etkiye sahip olan parfüm misk kokulu, baharatlı ve çiçeksi bir koku oluşturur. Hafifliği ve kalıcılığı ile tercih edilen ürün sıkıldığı anda kişiye temizliği tüm vücudunda hissettirir.

Avon Simple Elements Perfect Cotton

Beyaz gül ile rahatlamanızı ve gevşemenizi sağlayan, stresinizi azaltan yumuşak bir kokudur. Stresli bir şehir hayatından sizi çıkarabilecek hoş bir koku olmasının yanı sıra fiyatı da almak için oldukça uygundur.

Davidoff Cool Water

Senelerdir birçok bayanın tercih ettiği bu parfüm içerisinde karadut, yasemin ve gül barındırır. Ayrıca ananas ve meyveler ile harmanlanmış kalıcı ve nefis bir koku sağlamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git