En Kaliteli Parfümler - saglikdas.com

En Kaliteli Parfümler

En Kaliteli Parfümler
6 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.493 kez okundu.

En Kaliteli Parfümler?

En kaliteli parfümler, gerek kullanılan esansların kalitesine gerekse kalıcılıklarına göre derecelendirilirler. Aşağıdaki listelenmiş olan en kaliteli parfümler denenmiş ve yorumlanmış parfümlerdir. En kaliteli parfümler için herhangi bir kalite değeri verilmemiştir. Çünkü kokular kişiden kişiye göre değişir ve sürüldükten sonra iki ile yedi günlük etkiye sahip olmaları yeterlidir.

En Kaliteli Parfümler ve Markaları

Lolita Lempicka Si Lolita EDP

Kadının eşsiz güzelliğini ortaya çıkaran Lolita parfüm, mutluluk ve huzur veren parfümlerden biridir. Bergamot, kuşburnu, şebboy, mandalina, ıtırşahi, tonka fasulyesi, amber, paçuli, elemi notalarından meydana gelen kaliteli parfümlerden biridir.

La Prairie Life Threads Gold EDP

Stil sahibi ve özgür bayanların parfümü olacak bir içeriğe sahip olan parfüm oryantal notaları bünyesinde barındıran parfümlerden biridir. Çin eriği, mandalina, karanfil filizi, biber, tarçın, gül, kişniş, vadi zambağı, paçuli, sarı sakız, ylang ylang ve vanilya notalarından oluşur.

Versace Bright Crystal EDT

Etkileyici ve kalıcı etkisi ile parfüm listelerinin hitleri arasında olan bu parfüm zarafet sahibi bayanların kokusu olabilir. İçerisinde nar, şakayık, lotus, amber, manolya, çiçek ve misk notaları içerir.

Sisley Les Eaux De Sisley 1 EDT

Bu parfüm çiçek bahçelerinin kapılarını aralar ve hayata bağlı, canlı, neşeli bayanlara özgüdür. Üst notalarında mandalina, portakal, greyfurt, baharat notaları, biber; orta notalarında çay, yasemin, ardıç meyvesi; alt notalarında ise misk ve paçuli bulunur.

Dolge Gabbana Anthology 3 Limperatrice EDT Parfüm

Yaratıcı bayanlar için vazgeçilmez bir koku olan Limpeatrice, maceracı ruhların parfümlerindendir. Üst notalarında kivi ve biber; orta notalarında yasemin, siklamen ve karpuz; alt notalarında ise misk, sandal ve limon ağacı bulunur.

Guerlain Idylle EDP

Şehvetli bayanların kokusu olan parfüm, aniden âşık olmak ve heyecanlı anların duygusunu hissettiren bir parfümdür. İçerisindeki Bulgaristan gülü, ahududu, vadi zambağı, frezya, peony, leylak, yasemin, paçuli, beyaz misk ile kaliteli parfüm kokularının başında gelir.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Kadınsı duyguları açığa çıkaran parfüm odunsu notalardan oluşur. Mandalina, portakal, paçuli, tonka fasulyesi, vetiver, misk gibi notalarıyla özgün kokular ile kalitenin parfümle olan birleşiminden doğan etkisini size hissettirecektir.

Jean Paul Gaultier Ma Dame EDP

Zarif duruşu sergileyen parfümlerin ve gençlik ateşinin verdiği heyecanların başında yer alan parfüm çiçeksi kokuları ile başınızı döndürebilir. Misk, gül, nar şurubu, sedirden meydana gelen bu parfüm, kaliteli parfüm listelerinde yer almaktadır.

Thierry Mugler Angel EDT

Kaliteyi bir parfümde yakalamak ile baştan çıkarıcı olmak artık bu parfümle mümkün olmaktadır. Bu parfümün yasemin, portakal, Hindistan cevizi, bal, bergamot, kayısı, erik, ahududu, şeftali, orkide, amber, tonka fasulyesi, misk, paçuli ve vanilya notlarından meydana gelen kokusu aklınızı başınızdan alabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git