En Seksi Bayan Parfümleri - saglikdas.com

En Seksi Bayan Parfümleri

En Seksi Bayan Parfümleri
6 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.927 kez okundu.

En Seksi Bayan Parfümleri?

Koku ile etkilemek eski çağlardan bu yana kadınlar için önemli bir konu olmuştur. Bunun için bu güne kadar bayanları etkileyici ve baştan çıkarıcı kılan parfümler, isim yaparak adından oldukça sık söz ettirebilmiştir. Etkileyici olabilmek için çalışan ve çeşitler üreten, en seksi bayan parfümlerini açıklayarak fark yaratmak isteyen bayanlara eşsiz bir hizmet sunmak istiyoruz.

En Seksi Bayan Parfümleri ve Çeşitleri

Calvin klein- Obsession: Tüm erkekleri büyüleyebilecek bir karışım barındırmaktadır. Saplantılı ve tutkulu bireylerin vazgeçilmez kokusu dur. Baharatlı içeriği ve özel sonbahar esintisi getiren havası ile erkekleri baştan çıkarmaktadır.

Cacharel- Amor amor: İçerdiği vanilya kadını özel kılmakta ve sağladığı etkin çiçek özütü ile ortamda iz bırakmaktadır. Aşkın simgesi olan kırmızı renkli şişesi ile ilişkilerin efendisi olmaya adaydır.

Ralph Lauren- Romance: Kadınsılığı sergileyip, koku ile teni birbiri ile ayrılmaz kılmak için atılabilecek en sağlam adımdır.

Dior- Miss Dior Le Parfüm: Baştan çıkarıcı hava verecek ve içinde barındırdığı mandalina esansı ile etkileyici bir koku bırakacaktır. İlk randevular da tercih sebebidir.

Chanel – Allure: Kalite seven bayanların, içinde barındırdığı baştan çıkarıcı kişiliğin, kokuya dönüştüğü noktadır. Taze çiçek kokusu gibi esintilerin yanı sıra meyve kokuları ve orman kokuları ile harmanlanan benzersiz bir parfümdür. Kullanan kadınlar çoğu zaman bağımlısı olmaktadır.

Este Lauder- Youth Dew: Markası ile yaklaşık 50 yıldır etiket yapmış bir parfüm markasıdır. Şişesindeki incelik, kokusundaki davet içeriğindeki çiçeklerin baharatlarla harmonisi sayesinde kullananları ve yakınlarını büyüleyebilmektedir.

Roberto Cavalli- Just Cavalli: Şirin şişesi ile sade görünse de içinde barındırdığı portakal çiçeği tadı,  hindistan gül yaprağı kokusu ve kendine has büyüleyici kokusu ile burunda taht kurup yerleşmektedir.

Dolce Gabbana- The one Desire: Bambaşka bir dünya ya adım atmak isteyenlere, bu parfüm bambaşka bir cazibe ve değişik bir hava katacaktır. Vanilya, inci çiçeği, mandalina ve karamel kokularının karıştığı cazip bir seçenektir.

Clinique- Aromatik Elixir: Kişiyle özdeşleşecek ve aranılan isim olarak etiket yapacak bir parfümdür. Bayan erkek tüm çevre tarafından kokuya abone olmak kaçınılmazdır.

Hermes-l’aMbre Des Merveilles ;  Paçuli, vanilya, amber içeren eşsiz koku, tutkuyla birleşerek bayanlara karşı hayranlık uyandıran egzotik duruş  ve ten ile özdeşleşen  bir parfüm olarak akılda kalmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git