Epilasyon Aletleri - saglikdas.com

Epilasyon Aletleri

Epilasyon Aletleri
7 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.214 kez okundu.

Epilasyon Aletleri ve Faydaları

Tüy almak maksadı ile kullanılan, pilli ya da elektrikli olan Epilasyon Aletleri, tüyleri belli bir süre için yok ederken zayıflamasına ve tüylerin çıkış sürenin mümkün olduğunca uzamasına olanak sağlarlar. Bayanlar tarafından özellik ile tüylerin kalınlaşması istenilmemekte ve bu kalınlaşan tüylerin zayıflatılması talep edilmektedir. Bu maksat ile tasarlanarak üretilen, epilasyon aleti olarak tanımlanan ürünler, çeşitli marka ve modellerde kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Epilasyon Aletleri denince akla gelen ve piyasada karşılaşılacak başlıca ürünler;

Epilasyon Aletleri ve Çeşitleri

Braun 5380 Sılk Epıl X.Elle Epilatör

Braun markası ile kullanıcıların karşısına çıkan bu epilasyon cihazının en büyük özelliği, ince detaylı tüylere ulaşım sağlamasıdır. Küçük olarak nitelendirilen tüyleri alma konusunda ve bayanların en çok zorlandığı bölgelerde başarılı işlemler gerçekleştiren epilasyon aleti çeşididir. Piyasada genellik ile 130 TL civarında bir fiyat ile satışa sunulmaktadır.

Rowenta Ac cesim Bod y Ca re Ep 76 20 Epilatör

Tüyleri almayı işkence sınıfından çıkararak zevk haline getiren Rowentw Accesim Epilatör sayesinde istenmeyen tüylere son verilmesi için cildi tahriş eden yöntemlerin kullanılmasına gerek kalmamaktadır. Bayanlar tarafından özellik ile rahat ve temiz kullanım imkanı sağlamasından dolayı tercih edilen ürün, piyasada genellik ile 140 TL civarında bir fiyat ile satışa sunulmaktadır.

Kıng P-2386 Ambrosıa Şarjlı Epialsyon Cihazı

Kıng markasının şarjlı kullanım ile buluştuğu bu epilasyon cihazı bayanlar tarafından talep edilecek isteklere cevap verebilecek kapasitededir. Ürün piyasada genellik ile 70 TL civarında bir fiyat ile satışa sunulmaktadır.

Acura AC-33 Epilasyon Cihazı

İki hız seçeneğine sahip olan ürün, cımbız sistemi sayesinde tüyleri kökünden alma prensibi ile çalışmaktadır. Ürün piyasada genellik ile 50 TL civarında bir fiyat ile satışa sunulmaktadır.

Panasonic E S W D 54-N 50 3 Şarjlı Epilasyon Cihazı

Ürünün en büyük özelliği 48 cımbızdan oluşan sisteme sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde en derin kesimlerde olan tüyler bile kısa bir süre içerisinde temizlenmektedir. Ürün piyasada genellik ile 200 TL civarında bir fiyat ile satışa sunulmaktadır.

Sınbo SEL-6008 Epilasyon Cihazı

Hızlı ve yavaş olmak üzere 2 kademesi bulunan epilasyon cihazı, 32 cımbızlı sisteme sahiptir. Sistem sayesinde istenmeyen tüylerden kısa süre içerisinde kurtulmak mümkündür. Ürün piyasada genellik ile 50 TL civarında bir fiyat ile satışa sunulmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git