Erkek Yüz Bakımı - saglikdas.com

Erkek Yüz Bakımı

Erkek Yüz Bakımı
8 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.568 kez okundu.

Erkek Yüz Bakımı Nasıl Yapılır?

Erkek yüz bakımına bayanlar kadar olmasa da ihtiyaç duyar. Erkeklerin cildi bayanlardan farklı özelliğe sahip olduğu için daha farlı ürünler kullanmak zorunda kalırlar. Erkekler kırışıklıklarını giderme, lekelerinden kurtulmak ve siyah nokta gibi cilde zarar veren cilt sorunlarından uzak durmak isterler. Bu yüzden çeşitli kozmetik ürünlerine ve maskelere ihtiyaçları vardır. Erkek yüz bakımı maskeleri için ürünleri olan kozmetik markaları ve ürünleri aşağıda belirtilmiştir.

Erkek Yüz Bakımı ve Kozmetik Ürün Çeşitleri

Avon Clearskin Blemish Temizleyici & Arındırıcı Maske

Bu maske türü gözeneklerin küçülmesini sağlar ve bu nedenle yüzünüze gün boyunca yapışan toz ve kirlerin yüzde barınmasını engeller. Bu ürünü haftada 3 gün kullanabilirsiniz.

Yüz Maskesi Transvital For Men

İçeriğinde bitki özleri ve doğal yağlar bulunan maske her cilt tipine uygundur. Provitamin B5 etkisi olan kremde avokado yağı bulunur ve cildinizin nem oranını düzenler. Cildin parlamasını önleyen ve yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlayan maske tek kullanım içindir. Maskeyi haftada 3 defa kullanabilirsiniz. Temizlenmiş cildinize uygulamanız gerektiğini unutmamalısınız. Cildinizde maskeyi 10 dakika bekletin ve çıkarın daha sonra yüzünüzde kalan sıvıyı iyice yedirin.

Iroha Nature Revitalising and Maisturizing Maske

Cildi dinlendirirken cildin nemlenmesini sağlar. Cildinize daha aydınlık bir görüntü oluşturur ve genç görünmenizi sağlar. Maskeyi uyguladıktan sonra 15 dakika bekletilir ve maske çıkarılır. Maskeyi uyguladıktan sonra cildinizi yıkamamalısınız. Haftada 2 defa bu maskeyi kullanabilirsiniz. Her cilt tipine uygun olan maske paraben içermez. Tek kullanımlık olan maskeyi kullandıktan sonra atınız. Maskeleri çocukların erişemeyeceği yerde tutunuz ve kullandıktan sonra ellerine geçmemesini sağlayınız. Aynı zamanda göz ile temasından kaçınmalısınız.

Maskeler erkeklerin cilt tipine uygun olarak üretilmiştir. Erkekler bayanlardan daha yağlı bir cilde ve daha büyük gözeneklere sahiptir. Yüze yerleşen toz ve kiri uzak tutmak için cilt temizliğine özen gösterilmelidir. Erkeklere uygun olan nemlendiriciler ve yüz temizleme jelleri tercih etmelisiniz. Erkeklerin daha genç ve bakımlı görünmesi için bir takım kozmetik ürünlere ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Tek kullanımlık maske çeşitleri ile cildiniz tazelenecek ve memnun kalacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git