Erkekler İçin Tüy Dökücüler - saglikdas.com

Erkekler İçin Tüy Dökücüler

Erkekler İçin Tüy Dökücüler
8 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.994 kez okundu.

Erkekler İçin Tüy Dökücüler?

Erkeklerin en çok karşılaştıkları cilt problemlerinden birisi fazla tüyler. Epilasyon gibi yöntemlere başvurmak istemeyen erkekler için tasarlanmış özel tüy dökücüler mevcut. Bu spreylerle tüy sorununa acısız çözüm bulabilirsiniz. Erkekler için tüy dökücüleri bu başlıkta görebilirsiniz.

Erkekler İçin Tüy Dökücüler ve Çeşitleri

EPYRAY Tüy Dökücü Krem Sprey

Hızlı bir şekilde tüylerinden kurtulmak isteyenler için çözüm niteliğindedir. Tüyleri yok etmemekle beraber yoğun bir şekilde azalttığı belirtilir. Epyray tüy dökücü krem spreyin kullanımı oldukça basittir. İstenmeyen tüylü bölgeye sprey sıkılır, 5 dakika bekletilir. Daha sonra özel süngeriyle suyla beraber temizlenir.

Clemy 3 Dakikada Etkili Tüy Dökücü Sprey Men

Kuru veya yağlı tüm cilt tiplerine özel olarak hazırlanmış bu sprey 3 dakikada etkisini göstermektedir. Sıkacağınız bölgeyi iyice temizleyin ve kurulayın. Tüylü bölgeye spreyi sıktıktan sonra elinizle masaj yaparak yedirin. 3 dakika sonra bol suyla temizleyip kurulayın.

Visconti Rome Tüy Dökücü (Erkek)

Erkekler için özel olarak üretilmiş olan bu sprey her cilt tipine uygundur. Tüyleri azaltmakla kalmayıp cildi tahriş etmez ve yumuşak bir doku verir. Sprey kullanmadan önce cilt iyice temizlenir ve kurulanır. Sprey cilde uygulandıktan sonra temiz ellerle yayılır, 3 dakika sonra bol suyla durulanır.

Depycure Tüy Dökücü Sprey

Tüyleri tamamen yok etmemekle beraber gözle görülür şekilde azaltma etkisi vardır. Hızlı ve kısa bir çözüm sunan bu sprey cildi pürüzsüzleştirmede yardımcıdır. Sprey türlü bölgeye sıkılır ve elle yayılır. 10 dakika beklettikten sonra bol suyla durulanır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git