Esther Blumdan Güzellik Önerileri - saglikdas.com

Esther Blumdan Güzellik Önerileri

Esther Blumdan Güzellik Önerileri
9 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.011 kez okundu.

Esther Blumdan Güzellik Önerileri?

Esther Blum çok ünlü bir güzellik danışmadır. Ünlü insanlarla birlikte çalışır. Bir kitap yazarak güzellik hakkındaki tüm önerilerini bu kitapta bizlerle paylaşmıştır. Güzel görünmek için çok güzel makyajın ve hoş kıyafetlerin yeterli olmadığını açıklayan Esther Blum içten gelen güzelleşme sırlarını anlattı. Esther Blumdan güzellik önerileri ile sizinde güzelliğe bakış açınız değişecek.

Esther Blumdan Güzellik Önerileri ve Faydaları

İşte Esther Blumdan güzellik önerileri:

 1. Yediğiniz yiyeceklerin vücuda etkilerini araştırıp size uygun olmayanları değiştirmelisiniz.
 2. Esmer şeker ve bal kullanmaya özen göstermelisiniz. Tatlandırıcı olarak sadece bu ikisini kullanmalısınız.
 3. Diğer yağlardan uzak durarak sadece hakiki tereyağı ile beslenmelisiniz.
 4. Badem yağı kullanmaya özen göstermelisiniz ve diğer sebze yağlarını kullanmamalısınız.
 5. Beyaz un kullanmak yerine hindistan cevizi unu ya da badem unu kullanmalısınız.
 6. Çikolatalar hayatın vazgeçilmezidir fakat çikolatadan canınız çok istemedikçe uzak durmalısınız. Sütlü çikolatalar tüketmek yerine biter çikolataları tercih etmelisiniz. Biter çikolata vücuda yararlıdır.
 7. Süt tüketimi için badem sütü ya da pirinç sütü kullanmalısınız.
 8. Canınız abur cubur çekiyorsa bu durumda kendinizi frenlemelisiniz. Kendiniz durduramıyorsanız kalkın ve hemen 2 bardak su için. Göreceksiniz işe yarayacak.
 9. Abur cubur isteği hale geçmediyse sakın abur cubura yönelmeyin hemen bir yumurta haşlayın veya meyveli yoğurt yiyin.
 10. Vücuttaki protein eksikleri nedeni ile tırnaklar yumuşak olur. Sert tırnaklar için protein içeren yiyecekler tüketin.
 11. Vücutta troid bezleri fazla çalışıyor ise tırnaklar çizgi çizgi olur. Tırnaklarınızda çizgiler var ise hemen bir doktora başvurun. Tırnaklar bakım için çok önemlidir.

Güzellik adına yazılan bu öneriler sadece kitaptan alınmış barı bölümlerdir. Sadece bu kadar öneri bile dış güzelliğin vücudumuza nasıl baktığımızla ilgili olduğunu göstermektedir.

Vücudumuzu seviyor, onunla iyi geçinmek ve her güzel kalmayı istiyorsak doğru şekilde beslenmeliyiz. Beslenme düzenimiz oturmadıktan sonra spor aktiviteleri bizi kalıcı olarak güzel kılmaya yardımcı olamaz. Spor ile fit olmak ve bakımlı kalmak için her zaman spor yapmamız gerekir. Bıraktığımız anda vücudumuz eski şeklini almaya başlar. Bunu önlemenin yolu yiyip içtiğimiz besinlerden geçer. Yararlı olanı kullanarak ve zararlı olandan uzak durarak daima güzel kalabiliriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git