ExtraBlond Saç Açıcı - saglikdas.com

ExtraBlond Saç Açıcı

ExtraBlond Saç Açıcı
12 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.209 kez okundu.

ExtraBlond Saç Açıcı?

ExtraBlond Saç Açıcı, saçınızın rengini açarken saçınıza hiçbir kimyasal maddeyi temas ettirmez. Eczanelerde kolaylıkla bulabileceğiniz bu ürün saçınızın renginin bir iki ton açılmasını sağlar ve saçınızda akşam güneşi etkisi yaratır. Saçınıza ışıltı verir ve tamamen doğaldır. İçinde bulunan papatya ekstrelerinden dolayı saç tonunu açabilen bu ürün özellikle açık kumral, kahverengi ve sarı saçların renk tonunu birkaç ton açar. İşlem görmemiş, boyanmamış saçlarda daha iyi etki yapan ürün saçınız boyanmamışsa tam size göredir. Aynı zamanda saçlarınıza şekil verir ve daha kolay taranmasını sağlar.

ExtraBlond Saç Açıcı nasıl kullanılır? Bu ürünü kullanmadan önce saçlarınızın temiz olması gerekiyor. Sonra saçlarınızı nemlendirmelisiniz. Elde etmek istediğiniz görüntüye göre saçınızın bir bölümüne veya tamamına uygulayabilirsiniz. Saç aralarında daha açık tonlar istiyorsanız saç aralarına, saçınızın tamamının rengini açmak istiyorsanız bütün saçınıza uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrasında güneşli havalarda güneşe çıkabilirsiniz, güneşli olmayan zamanlarda ise saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. İki üç gün arayla kullanıp, istediğiniz sonucu ve saç tonunu elde edene kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.

ExtraBlond Saç Açıcı ve Faydaları

Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar var. Tahriş olan cilde denk gelmemeli ve gözlerinizden uzak tutmalısınız. Çocukların erişebileceği mesafelerde olmaması gereken bu ürün, kullanım özelliklerine uygun davrandığınız sürece sorun çıkartmayacak bir üründür.

Saçlarınızın rengi açık kumral, kahve ve sarı tonlarındaysa ve siz saçınızın tonunu daha da açmak istiyorsanız bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saç tonunu açmak için kullanılan saç bakım ürünlerinin çoğu, saç boyaları gibi, kimyasal maddelerle doludur ve saça zarar vererek saçı yıpratır. Yıpranmış saçı onarmak ve eski canlılığına kavuşturmak için ise başka ürünler kullanmak gerekir. Saçı başka işlemlere tabi tutmak gerekir.

Bu ürünü kullanarak saçınızın işlem görmesini, yıpranmasını ve kimyasal maddelerle temas etmesini önlemiş olursunuz. Saçınıza zarar gelmesini istemiyorsanız, saçınızı yıpratmadan istediğiniz saçlara kavuşmak istiyorsanız bu ürün sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Birkaç ton daha açık saçlar için gereksiz masrafa girmeye ve saçınızı boş yere yıpratmaya gerek yok.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git