Felix Epilasyon Aleti - saglikdas.com

Felix Epilasyon Aleti

Felix Epilasyon Aleti
13 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.095 kez okundu.

Felix Epilasyon Aleti?

Epilasyon aletleri, tüm istenmeyen tüy sorunlarınızda sizler için en ideal yardımcılardan biridir. Eski yöntemlerle tüy alma işlemleri, ya acı verici olmakta, ya çok zamanınızı almakta ya da kalıcı temizlik sağlayamamakta idi. Örneğin eski yıllarda kalıcı temizliğin biricik yolu olarak görülen ağda ile temizlik, kullananlara hem ziyadesiyle acı vermekte, hem de ciddi tahrişlere neden olabilmekteydi. İple tüy alma işlemi de acı verici olmasının yanında her bölgeye uygulanması mümkün olmayan bir yöntemdi. İnsanlar için en kolay yol olarak görünen yöntem, istenmeyen tüylerden jiletle kurtulma yöntemiydi. Ancak jiletle tüy alma, uygulanan bölgede iltihaplanmalara, tüy batmalarına, tüylerin gün geçtikçe daha da sertleşerek ciddi bir sorun kaynağına dönüşmelerine, sebep olabilmektedir. Tüy sarartma yönteminin de sadece yüzde çıkan ince tüyler için kullanılabildiği düşünülecek olursa istenmeyen tüylerden kurtulmanın ideal bir yolu bulunmamaktadır. Sırf bu sorunlar göz önünde bulundurularak dizayn edilen felix epilasyon aleti, tüm istenmeyen tüy sorunlarında kadınların en önemli yardımcıları durumuna gelmiştir.

Felix Epilasyon Aleti ve Faydaları

Dilerseniz epilasyon aletlerinin avantajlı yanlarını sayarak önemlerine parmak basalım. Kadınlar eski yıllarda istenmeyen tüylerden kurtulmak için saatlerce hazırlık yapmaktaydılar. Genellikle ağda kullanma yoluyla giderilen bu sorunun, ağdayı hazırlamak gibi bir zaman gereksinimi olmaktaydı. Ağdanın hazırlanması belli bir süre, soğuması ayrıca süre, uygulanması ise daha uzun bir süre istemekteydi. Oysa günümüzde felix epilasyon aleti her daim hazır vaziyette sizleri beklemekte ve bir hazırlık gerektirmemektedir. Özellikle çıkılabilecek uzun seyahatlerde veya uzun misafirliklerde her an çantanızda sizinle olan bu aletler, ‘acaba birkaç gün içinde tüy sorunu yaşar mıyım, gittiğim yerde rezil olur muyum?’ gibi sorunların tarihe karışmasına vesile olmuştur. Oldukça pratik olan epilasyon aletleri sayesinde gittiğiniz her yerde sadece yarım saat yalnız kalmanız yeterli olacaktır. Örneğin banyoda geçireceğiniz yarım saatte tüm istenmeyen tüylerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Ağda, ip, cımbız gibi acı veren yöntemlerin aksine epilasyon aletleri acısız, sızısız, tahrişsiz temizliğin en uygun yoludur. Eski yıllarda tüy temizliği sonrasında günlerce, tahriş olan bölgenin acısının çekilmesi de epilasyon aletleri sayesinde artık tarihe karışmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git