Flormar Ruj Renkleri - saglikdas.com

Flormar Ruj Renkleri

Flormar Ruj Renkleri
18 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 3.411 kez okundu.

Flormar Ruj Renkleri Tonları

Orijinalinde bir Türk firması olarak çıkan ve yerel manada satışlarına başlayan Flormar markası, son dönemlerde yaptığı ataklarla ve çıkardığı yeni ürünlerle global manada tanınmaya başlamış ve yüksek başarılar elde etmiştir. Özellikle son sürüm olan flormar ruj renkleri, oldukça geniş skalası ve ahenkli parlaklıklarıyla adından söz ettirmeyi bilmiştir. Flormar gibi markalar uluslararası alanda Türk markalarını tanıtan ve itibarlarını yücelten kuruluşlardır. Her sene çıkan yeni flormar ruj renkleri ile de bu ilerleyiş devam etmektedir. Dudağınıza süreceğiniz doğru tercihteki bir ruj, eğer flormar marka ise size gün boyu canlı ve kusursuz bir görünüm sağlayacaktır. Dudaklarınızı daha duyarlı ve arzulanan konuma getirerek de özgüveninizi arttıracaktır. Estetik açıdan göz kamaştırmanızı sağlayacak ve çevrenizdeki insanlar bir an için bile gözlerini sizden ayıramayacak. Flormar rujlarla ister sıcak, hareketli ve canlı, ister asil, gururlu ve soylu görünebilirsiniz. Son çıkan renklerin bir kısmı bu yazıda sizlere sunulacaktır.

Yeni Flormar Rujlar

  • Flormar Long Wearing L33 Ruj: Adından da anlaşılacağı gibi uzun süre dudaklarınızın üzerinde kalabilen bir ruj olan flormar long wearing L33, aynı zamanda dudaklarınıza pürüzsüz bir görüüm verir ve onları korur.
  • Flormar Deluxe Shine Gloss Stylo D34 Ruj: Daha narin ve elit bir yapıya sahip olan bu sürüm de yumuşak dudaklara sahip olmanızı sağlamakta oldukça başarılıdır. Parlak dokusu dudaklarınıza canlı bir görünüm kazandırır.
  • Flormar Supermatte 209 Ruj: Dudakları koruması ve yıpratmaması önemli özelliklerindendir. Saatlerce sizinle kalır ve bir an bile dudaklarınızdan ayrılmaz.
  • Flormar Pretty P 332 Ruj: Pretty, yani tatlı bir güzellik anlamı taşıyan bu seri, genç kızların tercih etmekte ısrarcı olduğu ürünlerdendir. Hareketli ve cıvıl cıvıl bir görünüme sahip olmak için Pretty sürümlerini tercih edebilirsiniz.
  • Flormar Supershine 511 Ruj: Tek bir hareketle sürülebilen ve flormar rujlarının hepsinin ortak özelliği olan uzun süre kalıcılık etkisi ile dudaklarınıza yumuşacık ve duyarlı bir görünüm veren bu seri de ahenkli renklerle sizinle beraber olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git