Fue Saç Ekimi - saglikdas.com

Fue Saç Ekimi

Fue Saç Ekimi
14 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.034 kez okundu.

Fue Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Fue saç ekimi işlemi Foliküler Ünite Ekstraksiyonu olarak adlandırılmaktadır. En son uygulanan işlemler arasında yer alan Fue saç ekim uygulaması doğallığı ön plana çıkarmaktadır. Fue saç ekim işleminde saç alınıp ekilirken doğal yöntemler kullanılır.

  • Fue saç ekim işleminde saçların fazla olduğu bölgeden saç telleri alınarak saçların seyrek olduğu bölgelere ekilmektedir.
  • Fue saç ekim işleminde derinin altında saç kökleri ile eşit olacak yerde saç ekim işlemi gerçekleştirilir. Saç ekim cihazları ile uygulanacak saç ekim işleminde önemli olan husus saç tellerinin saç kökünden tek tek alınmasıdır. Gerçekleştirilen bu işleme non-invasive adı verilmektedir.
  • Kısa zaman zarfı içinde sağlıklı sonuçlara ulaşmanızı sağlayan fue saç ekim işleminde neşter kullanılmamaktadır. Böylelikle donör alınan bölgede iz bırakmayan saç ekim uygulamasında aynı zamanda dikiş atma işlemi de yapılmamaktadır.
  • Hastanın rutin yaşantısını etkilemeden yaşayabileceği fue saç ekim işleminde saç köklerinin yerlerine ekleme işlemi aynıdır.
  • Fue saç ekim uygulamasının sadece tek bir seansta 5000-18000 arası saç teli deriye uygulanabilmektedir.

Fue Saç Ekimi ve Tercih Edilme Nedenleri

  • Fue saç ekimi sonrasında kullanıcı saçlarını istediği boyutta kestirerek hatta kazıttırma işlemini gerçekleştirerek istediği kadar uzatabilir.
  • Fue saç ekimi sonrasında kesinlikle saç derisinde iz oluşmaz.
  • Fue ekim yöntemi özellikle kaş ekim işleminde gerçekleştirilmektedir.
  • Uygulamaya alacağınız fue saç ekimi yanık sonrası yok olan saçların bile tekrardan yerine gelmesini sağlamaktadır.
  • Bıyık ve sakal dökülmeleri sonucunda da uygulamaya alınan mükemmel Fue ekim yöntemi aynı zamanda ense bölgesinden alım işlemi de gerçekleştirmektedir.

Fue ekim uygulamasını ilk aşaması yaklaşık 1 saat sürmektedir.  Bu süreçte ilk adım olarak ensede bulunan saçlı bölge uygulamaya alınır. Alınan saç uygulaması sonrasında ikinci aşamaya geçilmektedir. İkinci aşama yaklaşık 3 saat sürmektedir. Oldukça zorlu süreçler arasında yer alan bu uygulamada kazınan bölümden mikro motor aracılığı ile saç telleri alınmaktadır. Ardından ekim işlemi gerçekleştirilmektedir. Fue saç ekiminde eğer ön tarafa ekim yapacaksanız sınırlı uyuşturma tekniğini uygulamalısınız. Sizlerde Fue saç ekim işlemi ile kusursuz bir görünüme kısa zaman zarfı içinde sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git