Gamze Estetiği ve Sonrası - saglikdas.com

Gamze Estetiği ve Sonrası

Gamze Estetiği ve Sonrası
14 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.246 kez okundu.

Gamze Estetiği ve Sonrası Sonuçlar?

Yanaklarda, belde 2 tarafta oluşan çukurları kim sevmez ki? Gamze estetiği operasyonu sayesinde bu tatlı çukurlara sahip olmak mümkün. Fakat gamze estetiği ve sonrasında dikkat edilmesi gereken birkaç nokta olabilir. Bu yazıda gamze estetiği nasıl olur, sonrasında günlük yaşamı nasıl etkiler gibi soruların cevabını bulabilirsiniz. Gamze estetiği operasyonu istenilen bölgede dokuların alınmasıyla yapılır. İşlem yanaklarda yapılacaksa, lokal anesteziyle yapılacak bölge uyuşturulur. 30-40 dakikalık bir operasyonla kaslar zayıflatılarak yanaklarda yapay çukurlar oluşturulabilir. Böylece gülünce zayıflayan kaslar içe doğru gidecek ve gamzeler ortaya çıkacaktır.

Gamze Estetiği ve Sonrası Ciltdeki Sorunlar

Operasyon sonrası  yanaklarda şişlik oluşabileceği gibi bu şişlikler iyileşmeye bağlı olarak birkaç güne yok olabilir. Gamze estetiği bel bölgesine yapılacaksa işlem daha kısa ve kolay olabilmektedir. Belirtilen bölgeler işaretlenir, 15-20 dakikalık bir sürede lokal anesteziyle hiçbir şey hissetmeden bel gamzelerine sahip olunabilir.

Gamze estetiği ve sonrasında bir takım sorunlar oluşabilmekle beraber bu kişiye ve doktorun uzmanlığına bağlıdır. Operasyonu yapacak doktoru önceden araştırdıktan sonra gitmeniz sağlık açısından daha faydalı olur. Çünkü bazı doktorlar az doku alırken, kimisi çok fazla doku alıp görünümü bozabilir. Gamze estetiğinin en iyi yanı geri dönüşü olan bir operasyon olmasıdır. Gamzeden sıkıldığınızda, artık istemediğinizde yine basit bir operasyonla eski görünüme kavuşmak mümkündür. Gamze estetiğinin ücretleri estetik cerrahına göre değişmekle beraber yapılacak gamze çeşidine göre değişim gösterebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git