Garnier Sivilce Kremi - saglikdas.com

Garnier Sivilce Kremi

Garnier Sivilce Kremi
18 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.777 kez okundu.

Garnier Sivilce Kremi Faydaları

Garnier sivilce kremi ile sivilcelerden kurtulabilirsiniz. Sivilceleri en iyi şekilde kurutan krem ile siyah noktalardan da aynı anda kurtulursunuz. Derinlemesine bir cilt temizliği için Garnier sivilce kremi kullanabilirsiniz. Ciltte sivilceleri kuruturken iz kalmamasını sağlayan özel bir içerik ile kullanıma sunulmuştur. Sivilceler her yaşta bayanın ve erkeğin başa çıkması gereken sorunlardan biridir. Bazen iltihaplı ve bazen de kırmızı görüntüde olan sivilceler sadece kötü bir görüntüye neden olmaz. Aynı zamanda cilt yapınızı bozar. Sivilcelerden uzaklaşarak daha iddialı bir görünüme ve daha sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Garnier Aktif Saf ve Sterilize Yoğun Etkili Krem

  • Sivilce oluşmuş ya da sivilce oluşumuna uğrayan ciltler için başarılı bir üründür.
  • Sivilce tedavisinde ve sivilcenin yol açtığı izlerin oluşumunu azaltan bir üründür.
  • İçeriğinde çeşitli maddeler bulunur ve bu maddeler cildin temizliği dışında onarılmasına da yardımcı olur.
  • Sivilce karşıtı krem yağlı ciltler için hazırlanmıştır.
  • Kuru ciltlerin ya da kuru olmaya meyilli ciltlerin kullanması sakıncalıdır. Kuru cilde sahip kişiler kullandığı takdirde kızarıklık ve tahriş meydana getirebilir.

Sivilcelerinizden şikayetçiyseniz. Sivilce oluşumlarını önleyen bir krem kullanmanız ve var olan sivilceleri kurutma özelliği olan bir krem kullanmanız gerekir. Sivilce oluşumu cildin daha erken yaşlanmasına, daha yağlı ve parlak görünmesine, sağlıksız bir görüntüye neden olur. Ciltte birçok hasara yol açan sivilce oluşumunun bir an önce önlenmesi gerekir. Aynı şekilde siyah noktalardan açık gözeneklerden uzak durmak da gerekir. Temizlenen yüzde siyah nokta oluşumu kendini tekrar etmez. Bu yüzden sivilce karşıtı kremler kullanırken düzenli bir şekilde kullanmaya özen gösterilmelidir. Uygun temizleyiciler yardımı ile güzelce temizlenen ciltte cildin yapısı onarıldıktan sonra güzel sonuç alınabilir. Sivilce tedavisinde kuru cilde sahip olanlar kendi cilt tipine uygun ürünler seçmelidir. Aynı şekilde kurumaya meyilli ciltler içinde bu krem sakıncalıdır. Cildinizde ekstra bir kuruluk yaratarak ciltte tahrişe ve ardından kızarmış bir yapıya sahip olmanız dışında derinizde sorunlara ve çatlaklara neden olabilme ihtimali ortaya çıkabilir. Yağlı ciltler için tasarlanmış içeriğe sahiptir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git