Gece Makyajı Nasıl Yapılır - saglikdas.com

Gece Makyajı Nasıl Yapılır

Gece Makyajı Nasıl Yapılır
15 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.179 kez okundu.

Gece Makyajı Nasıl Yapılır?

Gece makyajı nasıl yapılır sorusunu doğru püf noktaları aracılığı ile yanıtladığınızda kusursuz makyaj anlayışını gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz en özel bilgiler ile gece makyaj işlemini doğru adımlar ile gerçekleştirebilirsiniz.  Gece makyajının en önemli adımları arasında yer alan göz makyajı kesinlikle buğulu bir görünüme sahip olmalıdır. Çekici bakışlar ile tüm gözleri üzerine çekerek kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Gece makyajı uygulaması için öncelikle cildinizi özel jeller aracılığı ile yıkayarak temizlemelisiniz. Bu işlem sonrasında doğal maden suyu ve gül suyu ile cildinize tonik yaparak gözeneklerinizin kapanmasını sağlamalısınız. Bu uygulama sonrasında doğru fondöten seçimi aracılığı ile cildinize porselen görünümü vermelisiniz. Gece makyajının en önemli adımları arasında yer alan göz ve dudak makyajında ışıltılı tonları tercih etmelisiniz. Fondöten uygulamasında cilt tonunuzun bir ton koyu rengini tercih etmelisiniz.

Gece Makyajı Nasıl Yapılır İşte Makyaj Tarifi

İşleme alacağınız fondöteni boyun ve dekolte bölgesine de uygulayarak bütünlüğü elde etmelisiniz. Fondöteninizi sabitlemek ve parlama probleminin önüne geçmek adına pudra aracılığı ile sabitlemelisiniz. Gözlerde etkili ve çarpıcı bakışları yakalamak adına zıt renk tonların sahip far uygulamasını işleme almalısınız. Gece makyajında kullanacağınız eyelineri kesinlikle ince sürmelisiniz. Rimel uygulamasını yoğun bir şekilde sürerek çarpıcı bakışlar elde edebilirsiniz.

Makyajınızı taçlandıracağınız allık türü kesinlikle terracota olmalıdır. Tereacotanın ışıltılı görünümü ile tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Ruj uygulamasında ise bordo, mor ve kırmızı renk tonlarından yararlanabilirsiniz. Gece makyajı nasıl yapılırı tüm tüyolarıyla öğrenmiş oldunuz uygulamanızı dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git