Gençlik Aşısı - saglikdas.com

Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı
15 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.498 kez okundu.

Gençlik Aşısı Önemi

Kulağa oldukça hoş gelen, bu kavram ile cildinizin esnekliğini arttırabilir. Daha esnek daha nemli ve daha pürüzsüz, bir cilde sahip olabilirsiniz. Gençlik aşısı, cildi yormaz ve dolgu kullanmadan, cildi güzelleştiren, oldukça etkili bir yöntemdir. Diğer yöntemlerle uğraşmak yerine ( maskeler, kremler, botoks, lazer ve benzeri ) bu aşıyı yaptırarak, şikayetçi olduğunuz sorunlarınızdan, kolayca kurtulabilirsiniz. Sizler için gençlik aşısının nasıl yapıldığını, kimlere uygulandığını ve nerelere yapıldığını, araştırdık. Siz de cildinizden pek memnun değilseniz, yazımızı okuyarak bu aşıyı yaptırmaya karar verebilirsiniz.

Gençlik Aşısı Nedir?

Bu aşının diğer adı IAL, sistemidir. Bu sistem, boyun bölgesinde de uygulanabilir. IAL sistemi, cildi canlandırır ve daha düzgün bir görünüme bürür. Gençlik aşısı hyalünorik asit türlerinden, sadece bir tanesidir. Oldukça etkili olan bu aşının, hangi bölgelere yapıldığını merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gençlik Aşısı Hangi Bölgelere Yaptırılır?

  • Boyun bölgesi
  • Yüz bölgesi
  • Eller

Derinin gerginleşmesine katkı sağlayan bu aşı, ellerdeki sorunlar için de, harika sonuçlar verebilir. Siz de bu aşıdan yaptırarak, sizi yaşlı gösterebilecek sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Gençlik Aşısı Ne Zaman Yaptırılmalıdır?

Özellikle 25 – 30 yaşlarından sonra, deri altında yer alan hyalünnorik asit, etkisini yitirmeye başlar. Bu da beraberinde cilt sorunlarını ve kırışıklıkları, getirir. Cildinizde zamanla sorunlar meydana gelir ve kötü sonuçları da, yanında getirir. Gençlik aşısı, ciltteki sorunları gidermenin yanında, hyalünorik asidin de uyarılarak, görevini yerine getirmesine yardımcı olur. Kanın akışını hızlandıran bu aşı, aynı zamanda derinin oksijen ihtiyacını da, giderir. Ve besin almasına katkı sağlar. Bu sayede oksijene doyan cildiniz, daha esnek, daha canlı ve daha pürüzsüz, bir görünüme sahip olur. Anti oksidan özelliği sayesinde de, cilt yaşlanma süresini en aza indirir.

Gençlik Aşısını Kimler Yaptırabilir Ve Yan Etkileri Nelerdir?

Bu aşı Hyalünorik asit içerdiği için, hassas cilt yapısına sahip olanlar yaptırmamalıdırlar. Aksi taktirde kızarıklık ve kaşıntı gibi yan etkilere rastlanılabilir. Cildi hassas olmayan kişilerde, hiçbir yan etki görülmez. Gençlik aşının etkilerini tam anlamıyla görmek istiyorsanız, 15 günde 1 tekrar etmeniz gerekir. 1,5 ay sürede, 3 kez yapılan bu işlem, oldukça güzel sonuçlar oluşturur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git