Gliss Saç Bakım Ürünleri - saglikdas.com

Gliss Saç Bakım Ürünleri

Gliss Saç Bakım Ürünleri
15 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.016 kez okundu.

Gliss Saç Bakım Ürünleri?

Gliss saç bakım ürünleri birçok saç sorunlarına uygun olarak geliştirilmiş ürünleriyle kadınların güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmasını sağlar. Bakım maskeleriyle veya güçlendirici sıvı saç kremleriyle birlikte kullanıldığında şampuanlar ve bakım kremleri saçlara çok daha etkili çözüm sunar. Saç tipine veya sorununa göre değişen gliss saç bakım ürünlerini bu yazıda öğrenebilirsiniz.

Gliss Saç Bakım Ürünleri ve Çeşitleri

Gliss Ultimate Repair Serisi

İçinde bulunan keratinle saç tellerini dipten uca güçlendirir. Kuru ve yıpranmış saçları onarmakta başarılıdır. Saça hoş bir koku vermesinin yanında yumuşak bir doku verir. Ultimate Repair saç bakım maskesi saç kırılmalarını azaltır. Haftada 2-3 kez ıslak saça masaj yaparak uygulanır ve 1 dakika bekletilir. İyice durulanır.

GlissOilNutritive Serisi

Saç kırılmalarından şikâyetçi kadınların yardımına koşan oilnutritive serisi yıpranan saçları onarmada etkindir. OilNutritive saç bakım maskesi saçtaki kırıkları çok ciddi oranda onarır. Saçların dayanıklılığını artırarak kırılmasını engeller. Saçlar yıkandıktan sonra uygulanır ve 1 dakika saçta bekletilir. Daha sonra durulanır.

Gliss Total Repair Serisi

Saça yapılan birçok işlemler yüzünden yıpranan saçları onarmada başarılıdır. Saç bakım maskesi kırıkları doldurmada oldukça etkilidir. İçindeki keratinli formülüyle saçın canlılığını ve parlaklığını geri kazandırır. Saçlarınızı yıkadıktan sonra ıslak saça masaj yaparak uygulanır, 1 dakika beklettikten sonra iyice durulanır.

GlissSatinRelax Serisi

Özellikle elektriklenen, kabaran ve zor şekil alan saçlar için üretilmiştir. Bakım maskesi ıslak saçın tamamına uygulanır. 1 dakika bekletilir ve durulanır. Saçlarınızı kuruttuktan sonra satinrelax sıvı saç kremini kullanırsanız daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

ColorProtect Serisi

Bu seri boyalı saçlar için vazgeçilmezdir. Fazla boyama işleminden yıpranan saçların güçlenmesine yardımcı olur. Saç bakım maskesi haftada 2-3 kez olmak üzere ıslak saçın tümüne uygulanır, 1 dakika beklettikten sonra bol suyla durulanır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git