Göbek Yağları Nasıl Erir - saglikdas.com

Göbek Yağları Nasıl Erir

Göbek Yağları Nasıl Erir
16 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.571 kez okundu.

Göbek Yağları Nasıl Erir?

Göbek ve bel çevresindeki yağların en zor eritilen yağlar olduğunuz söylersek pek de yanlış bir şey söylemiş olmayız. Bu bölge hem erkekler hem de kadınlar için yağ birikiminin yoğun olduğu ve eritilmesinin de bir o kadar zor olduğu bölgedir. Bel ve çevresinde biriken yağların eritilmesinde en etkili olan iki ana uygulama vardır. Bunlardan birincisi: protein değeri yüksek, bileşik karbonhidrat değeri düşük ve basit karbonhidrat değeri neredeyse hiç olmayan diyetler ve kardiyo egzersizleridir. Bu ikisi genel olarak her insana zor gelmektedir. Fakat hem diyeti hem de kardiyo antrenmanını istikrarlı bir şekilde yaparsanız kısa sürede bel ve çevresindeki yağlarınızdan kurtulmanız garantidir. Ancak eğer sıkı bir spor ya da diyet programı size göre değilse, çeşitli alternatif yollar da yok değildir. Özellikle son zamanlarda popülerleşen Şems Aslan taytı size göre olabilir. Dolaşım sistemini hızlandırarak terlemeyi ve yağ yakmayı amaçlayan bu tayt sayesinde göbek ve bel çevresindeki yağları eritmeniz mümkün. Bu yazıda sizler için bu taytın nasıl yapıldığını ve hangi uygulamalarla işe yaradığını açıklayacağız. İlk olarak taytın içine yerleştireceğiniz karışımın tarifini verelim.

Göbek Yağları Nasıl Erir ve Eritme Yöntemleri

Şems Aslan Göbek Yağlarını Eritici Karışım

Malzemeler

  • 300 gram arpa
  • 4 adet acı biber
  • 300 gram nohut
  • 300 gram kırmızı barbunya

Hazırlanışı

Orta boy bir tencereye kırmızı biberi, barbunyayı, nohudu ve arpayı koyun. Üzerine bir miktar su ilave edin ve haşlayın. Haşlama işlemini uzun tutun ki barbunya, nohut ve arpa lapa olabilsin. Daha sonra bu karışımı süzün. Kremsi kıvam alana kadar içine bir miktar su ilave edin.

Uygulaması ise şu şekildedir. Önce cildinize bal sürün. Daha sonra elde ettiğiniz karışımı taytın içine doldurun ve sonra taytı giyin.Bu şekilde spor yapmanızı tavsiye ediyoruz. Spor yapmayacaksanız da üzerinize bir yorgan ya da battaniye örtün ki terleyebilesiniz. Bu tayt sayesinde bu bölgedeki dolaşım hızlanacak ve yağların eritilmesi sağlanacaktır. Bu uygulamayı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kısa sürede etkisini görmek mümkün.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git