Göğüs Büyütme Kürü - saglikdas.com

Göğüs Büyütme Kürü

Göğüs Büyütme Kürü
17 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.486 kez okundu.

Göğüs Büyütme Kürü Nedir?

Göğüsler, bayanların güzellik simgesidir. Yalnız birçok bayan göğüslerinin küçük olmasından şikâyetçidir. Küçük göğüslü bayanlar göğüslerini cerrahi yöntem ile istedikleri şekle getirtebilirler. Ama cerrahi girişime gerek kalmadan da göğüs büyütülebilir. Dr Ömer Coşku’nun verdiği göğüs büyütme kürü sayesinde bayanlar artık bıçak altına yatmaktan kurtulacak. Bu kür sayesinde isteğiniz göğüs ölçülerine sahip olacaksınız. Göğüslere yapılan estetik operasyonlar hem pahalı hem de kadınları psikolojik olarak olumsuz etkilemektedir. Cerrahi girişimde anestezi kullanıldığı için bu durum birtakım sağlık problemlerine de yol açmaktadır. Bundan dolayı ilk olarak çözümü doğal yöntemlerde aramalıdır. Göğüslerinin küçük olmasından şikâyet eden bayanlar bu kür sayesinde istedikleri göğüs ölçülerine kavuşacaklar. Üstelik bıçak altına yatmalarına gerek kalmadan. Bu kürü denedikten sonra sizde istediğimiz ideal göğüs ölçülerine sahip olacaksınız.

Göğüs Büyütme Kürü ve Hazırlanış Tarifi

Dr. Ömer Coşkun Göğüs Büyütme Kürü

Bu kürde çemen otunu kullanacaksınız. Yalnız çemen otunun kokusu size biraz rahatsızlık verebilir. bu kokuyu gidermek için içine hoş bir koku ekleyebilirsiniz. Kürü için kullanılacak olan malzemeler aşağıda verilmiştir.

  • Zeytinyağı ( 1 litre )
  • Çemen otu tohumu ( 1 çorba kaşığı )

Hazırlanışı: Zeytinyağı ile çemen otunun iyice karışmasını sağlayın. Yaptığınız bu karışımdan göğüslerinize yeterince sürerek 3 saat boyunca o vaziyette bekleyin.

Kullanımı: Kısa aralıklar ile göğüslerinize 5 er dakikalık dairesel hareketler ile masaj yaparak sürünüz. Bekleme süreniz dolduktan sonra göğüslerinizi yıkayınız. Bu kürü 3 günde bir göğüslerinize uygulayınız. 1 ay dolduktan sonra göğüslerinizdeki değişimi ve büyümeyi hemen fark edeceksiniz. Bu kürü 2 ay boyunca her gün düzenli olarak tekrarlayın. 2 ay dolunca da hafta bir ihtiyaç halinde yapmanız yeterli olacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz göğüs büyütme kürünü düzenli bir şekilde uyguladığınız takdirde etkisini göreceksinizdir. Bu tür bitkisel yöntemler ile yapılan kürlerde devamlılık esastır. Bunların etkilerini 1 veya 2 günde almanız mümkün değildir. Bundan dolayıdır ki hangi kürü yaparsanız yapın mutlaka devamlı ve düzenli kürü uygulamanız şarttır. Talimatlara uyduğunuz takdirde istenilen sonuca ulaşırsınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git