Göğüs Büyütme Makyajı - saglikdas.com

Göğüs Büyütme Makyajı

Göğüs Büyütme Makyajı
17 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.284 kez okundu.

Göğüs Büyütme Makyajı Nasıl Yapılır?

Göğüs büyütme makyajı, küçük göğüsleri daha büyük göstermek ve dekolte kıyafet giyildiğinde daha hoş görünmesi için yapılan ve ünlüler tarafından uygulanan bir makyaj tekniğidir. Göğüslerin iki beden daha büyük görünmesini sağlayan bu makyajı yapmak için beş tane malzemeye ihtiyacınız var. Bunlar; ışıltılı beyaz tonlarda bir parlatıcı, bronzlaştırıcı pudra, geniş yuvarlak fırça, sim ve losyondur.

Önce parlatıcıyı göğüslerinizin ortasından başlayarak göğüslerin üstlerine doğru bir çizgi çizerek uygulayın. Bu uygulama göğüslerinizin daha dik durmasını ve daha derin görünmesini sağlayacaktır. Sonra vücut losyonu ve simi karıştırıp göğüslerinize sürün. Göğüslerinizin üst kısmına doğru hat çektiğiniz parlatıcıyı çok keskin olmamakla birlikte V haline getirerek yukarıya doğru şekil verin. Bu hareket, göğüslerinizin daha dolgun görünmesini sağlayacaktır. Geniş yuvarlak fırçayı uyguladığınız parlatıcının keskin hatlarını ortadan kaldırmak için kullanabilirsiniz.

Göğüs Büyütme Makyajı ve Tarifi

Parlatıcıyı dağıttıktan sonra bronzlaştırıcı pudrayı göğsünüze uygulayın. Pudra, yaptığınız işlemin doğal görünmesini sağlayacaktır. Makyaj fırçasını pudraya batırıp göğüslerin iç kısmından ay şeklinde uygulayın. Daha da derinlik katacak olan bu hareket, göğüslerinizin daha iri görünmesini sağlayacaktır. Tekrar geniş yuvarlak fırça yardımıyla pudrayı dağıtın ki doğal görünsün. Bu işlemle birlikte göğüsleriniz artık daha büyük görünür. Son olarak göğüs büyüten bir sütyen takarak göğüslerinizin daha da dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Göğüs büyütme makyajı sayesinde, daha iri ve daha dolgun göğüslere kavuşmak işte bu kadar kolay. Küçük göğüslere sahip olduğunuz için bunu kafaya takmanın hiç anlamı yok. Bu makyaj sayesinde siz de istediğiniz göğüslere kavuşabilirsiniz. Hem de bunu bir estetik işlem yapmayarak, sadece evde bulunan makyaj malzemelerini kullanarak yapabilirsiniz. Tonlarca para harcamanıza da gerek yok. Evdeki makyaj malzemeleri yardımıyla dolgun göğüslere kavuşmak artık çok basittir.

Ünlülerin de kullandığı bu makyaj ile göğüslerinizin daha çekici durmasını sağlayabilir, istediğiniz dekolte kıyafeti giyebilirsiniz. Dekolte kıyafet giymek artık sizin için bir sorun olmayacak çünkü istediğiniz göğüslere bu makyaj sayesinde kavuşmuş olacaksınız. Ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmadan evdeki makyaj malzemelerinizle yapabileceğiniz göğüs büyütme makyajı çok hoşunuza gidecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git