Göğüs Büyütme - saglikdas.com

Göğüs Büyütme

Göğüs Büyütme
17 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.306 kez okundu.

Göğüs Büyütme Nasıl Yapılır?

Bir bayanın dişiliğinin en önemli sembollerinden biri göğüsleridir. Kimi bayanlar özellikle göğüs dekoltesini tercih ederler ve kendilerini en seksi bu şekilde gösterdiklerine inanırlar. Fakat göğüslerin küçük olması halinde bazı bayanlar bunu yapmaktan, dişiliğini sergilemekten mahrum kalabilir veya vücuduna göre küçük olan göğüsleri yüzünden kendini çirkin hissedebilir. Bu gibi dertleri olan bayanlara bitkisel ve egzersiz yoluyla göğüs büyütme yöntemlerini burada açıklayacağız.

Göğüs büyütme farklı şekillerde yapılabilir ancak ileri yaştaki bayanlara en çok önerilen estetik ameliyattır. Estetik aynı zamanda göğüslere diklik kazandırır. Bazı bayanlar çok kötü bir göğüs görüntüsüne sahiptir. Bu bayanlar için de estetik ameliyat önerilir çünkü emzirme döneminden sonra dolgunluğunu yitirmiş, biçimsizleşmiş ve sarkmış olan göğüsleri en iyi haline sokabilecek tek işlem ameliyattır. Genel anlamda konuşacak olursak bazı besinler göğüs büyütmede oldukça etkilidir.

Göğüs Büyütme Çeşitleri

Testere palmiyesi, melek otu ve damiana kullanılır. Ayrıca aslan kuyruğu, bostan otu, yam kökü gibi bitkiler göğüs büyütmede etkilidir ancak düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

Süt uzun zaman sonunda sonuç verir ancak göğüs büyütmekte çok etkilidir.

Tam olarak olgunlaşmış bir avokado alın ancak bulamazsanız daha ham olan avokadoyu gazeteye sarın ve 4 gün bekletin. Bu süreçte avokado yumuşamış olacaktır. İnce ince kabuğunu soyun ve avokadoyu iyice ezin. Bu karışımı 2 günde bir tüketmeniz gerekmektedir.

Anamur muzu her gün yenmedikçe sonuç vermez ancak yenirse göğüslerde büyüme gözlenecektir.

Çemen otu tohumları ve filizleriyle ister yemek yapın ister suyunu için. İkisi de göğüslerde şişkinlik yapacaktır. Göğüste su toplama yoluyla büyümeye sebep olduğunu da burada belirtelim.

Sporla Göğüsleriniz Büyüsün

  • Spor mağazalarından dambıllar alarak göğüs büyütme hareketleri yapın.
  • Dambıllar ellerinizdeyken yere yatın ve ellerinizi sırayla göğüs hizanıza kaldırın.
  • 10 kereden 3 tekrar yapın.
  • Günde 3 kez bunu tekrarlayın.
  • Şınav çekmek göğüslerinize dirilik ve büyüme kazandırır.
  • Aynı zamanda şınavla göğüslerinizi çok biçimli bir şekle sokabilirsiniz.
  • Şınav çekmeye çok yüksek rakamlarla başlamamalısınız, kol kaslarınızı zorlayabilirsiniz.

Uyarılar

1-Yaşınız ilerlememişse masaj yaparak göğüslerinizi 1 bedene kadar büyütebilirsiniz.

2-Göğüs masajı aynı zamanda göğüslerin şekillenmesine ve boyutunda değişikliklere sebep olur.

3-Göğüs büyütmek için kesinlikle ilaç kullanılmamalıdır. Estetik operasyon, masaj veya spor bu işlem için daha uygundur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git