Göğüs Dikleştirme Jeli - saglikdas.com

Göğüs Dikleştirme Jeli

Göğüs Dikleştirme Jeli
17 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.329 kez okundu.

Göğüs Dikleştirme Jeli?

Göğüs dikleştirme jeli Afrika kökenli bitki olan aloe vera bitkisinden sağlanmaktadır. Aloe vera bitkisi zambakgiller familyasındandır, dikenli ve kaktüse benzer. Güzellik reçetelerinde sıklıkla kullanılan aloe vera bitkisinde vitamin, mineral, aminoasit ve enzimler bulunmaktadır. Göğüs dikleştirmek ve sıkılaştırmak için de kullanılmaktadır. Aloe vera içinde bulunan jel kısmı göğüs dikleştirmek için hazırlayacağımız jelin ana maddesini oluşturmaktadır. Aloe vera jeli için bir adet yaprağı ortadan ayırın ve robotta ezin. Aloe vera yaprağından çıkan suyu küçük bir kaba koyun ve kullanacağınız zamana kadar buzlukta muhafaza edin.

Göğüs Dikleştirme Jeli ve Hazırlanması İçin Diğer Malzemeler:

  • Bir adet yapraktan elde ettiğimiz aloe vera jeli,
  • Bir adet ayva çekirdeği,
  • Bir adet yumurta akı,
  • İki yemek kaşığı serum fizyoloji
  • Yeteri kadar ginseng tozu

Malzemeleri bir kasede karıştırın ve tahta kaşık kullanın. Sonrasında macun kıvamına gelene kadar içine ginseng tozu ekleyin. Bu karışımı göğüslerinize sürün ve yedirin. Yarım saat bekleyip önce ılık su ile sonra şok etkisi yapmak için soğuk su ile yıkayın. Doğal olarak hazırlanan bu göğüs dikleştirme jelini haftada iki ila üç kez kullanabilirsiniz. Bu sayede göğüsleriniz sıkılaşarak toparlanır diri göğüslere sahip olursunuz.

Vücut şeklimiz günlük yaşamımıza ve hareketlerimize göre şekillenmektedir. Buna bağlı olarak çok sık kilo alıp veriyorsanız, spor yapmıyorsanız, yanlış egzersizler yapıyorsanız bazı insanlarda erken göğüs sarkmaları görülebilmektedir. Göğüs dikleştirme jeli ile birlikte göğüslerinize yapacağınız masaj da dikleşmesi için faydalı olacaktır. Bunun için iki göğsünüzün ortasından yanlara doğru üst kısma ve alt kısma doğru dairesel olarak beşer dakika masaj yapabilirsiniz. Bu masajı her duş sonrasında yapmanızı öneriyoruz. Bu masajı yaparken;

  • ½ litre su
  • ½ limon suyu
  • Bir yemek kaşığı deniz tuzu

Su içine koyduğunuz bu malzemeleri göğsünüze sürebilir vücut losyonu olarak kullanabilirsiniz. Göğüslerinizin diri görünmesi için düzenli spor yapmalısınız. Bunun için en etkili sporlardan biri yüzmedir.

Göğüslerinizi dikleştirmek için başka bir karışım ise;

  • 4 tane robotta ezilmiş zambak soğanı
  • 20 mililitre gliserin

Bu iki malzemeyi karıştırıp ve akşamları göğüslerinize uygulayabilirsiniz. Bunu dairesel masaj ile yapmalısınız. Zambak kürünü göğüslerinize isterseniz her gün uygulayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git