Göğüs Kremleri - saglikdas.com

Göğüs Kremleri

Göğüs Kremleri
18 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.282 kez okundu.

Göğüs Kremleri Nelerdir?

Göğüs kremlerinin kullanım amacı göğüslerin daha dik durmasını, toparlanmasını ve hacminin artmasını sağlamaktır. Bunu doğal ve bitkisel yollarla yapan göğüs kremleri masaj yapmak suretiyle düzenli olarak kullanılmalıdır. Kullanabileceğiniz göğüs kremleri aşağıda.

Göğüs Kremleri ve Çeşitleri

BreastSuccess Göğüs Bakım Kremi: Göğüs bölgesinin sıkılaşmasına yardımcı olur.  Kremden fındık kadar alarak masaj yoluyla göğse sürme şeklinde uygulanır. Akşam yatmadan önce bunu yapmak yeterli olacaktır. Bu ürünün fiyatı 69 TL’dir.

Star Bust Göğüs Büyütücü ve Toparlayıcı Krem: Göğüslerin toparlanmasını ve sıkılaşmasını sağlar. Göğüs bölgesinin hacimli görünmesine olanak tanır. Günde iki defa masaj yaparak uygulanan bu kremin fiyatı 59 TL’dir.

Blue Ocean Göğüs Bakım Kremi: Göğüslerin sertleşmesini ve düzgün görünmesini sağlar. Günde iki kere uygulanan bu kremin fiyatı 47 TL’dir.

Palmer’s Göğüs Sıkılaştırıcı Krem: Göğsü sıkılaştırır, elastikiyet sağlar. Shea yağı, kakao yağı ve E vitamini içeren bu ürünün fiyatı 33 TL’dir. Paraben içermez.

Bionike Defence Body Göğüs Kremi: Göğüslere diriliğini yeniden kazandırır. Antioksidan özelliği vardır, göğüslerin sıkılaşmasına yardımcı olan bu ürünün fiyatı 60 TL’dir.

Shiseido Body Creator Aromatic Bust Firming Göğüs Kremi: İçindeki su zambağı ve yasemin özleri ile göğüsleri pürüzsüzleştiren kremin fiyatı 120 TL’dir.

Göğüs kremlerinin özellikleri artık bilindiğine göre yapmanız gereken tek şey içlerinden size uygun olanı seçmek ve kullanmak. Burada düzenli kullanım ve uygulamanın masaj şeklinde yapılması büyük önem taşıyor, yoksa istediğiniz sonucu elde etmeniz mümkün olmayabilir.

Göğüsleri sıkılaştırmak için Breast Success Göğüs Bakım Kremini, göğüslerin daha büyük görünmesini sağlamak için Star Bust Göğüs Büyütücü ve Toparlayıcı Kremi, göğüslerin sertleşmesi için Blue Ocean Göğüs Bakım Kremini tercih edebilirsiniz. Elastikiyet sağlamak için Palmer’s Göğüs Sıkılaştırıcı Kremi, dirilik kazandırmak için BionikeDefence Body Göğüs Kremini veya göğüs bölgesini pürüzsüzleştirmek için Shiseido Body CreatorAromaticBustFirming Göğüs Kremini kullanabilirsiniz.

Bu kremleri düzgün bir şekilde göğüs bölgesine masaj yaparak kullanmak istediğiniz göğüs bölgesini elde etmenize olanak tanıyacaktır. Daha diri, daha sıkı, daha dolgun görünen göğüslere böylece sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git