Göğüs Toparlayıcı Kremler - saglikdas.com

Göğüs Toparlayıcı Kremler

Göğüs Toparlayıcı Kremler
18 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.587 kez okundu.

Göğüs Toparlayıcı Kremler ve Önemi

Her kadın düzgün, dik görünümlü, toplu bir göğüslere sahip olmak ister. Zamanla emzirme, hızlı kilo alıp verme ve en önemlisi yerçekimine bağlı olarak kadınların göğüsleri sarkar. Bıçak altına yatmak istemeyen kadınlar için bu soruna alternatif çözümler vardır. Bunlardan birisi de göğüs toparlayıcı kremlerdir. Size verdiğimiz birkaç göğüs toparlayıcı kremler tavsiyesiyle göğüslerinize düzgün bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Göğüs Toparlayıcı Kremler ve Çeşitleri

  1. Avon Solutions Liquid Bra Lifting Gel

Göğüslerin toparlanmasında yardımcıdır. Göğüsleri dikleştirip aynı zamanda cilde de etki ettiğinden göğüs bölgesinde yumuşak ve pürüzsüz bir doku elde edilmesini sağlar. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanılır. Fiyatı 18 TL’dir.

  1. Halgacell Göğüs Toparlayıcı ve Sıkılaştırıcı Krem

Bitkisel içeriğiyle doğal toparlama ve sıkılaştırma etkisi sunar. Günde 1 kere masaj hareketleriyle göğüs bölgesinde kullanılır. Fiyatı 48,50 TL’dir.

  1. StherbNano Göğüs Kremi

Bu krem göğüslere hacim vermede, sıkılaştırmada ve büyütmede etkilidir. Göğüslerdeki yağ dokularının genişlemesinde yardımcı olur. StherbNano göğüs kremi aynı zamanda dolgun göğüslere kavuşmanızı sağlar. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez yukarı doğru masaj yapılarak kullanılır. Fiyatı 119 TL’dir.

  1. Dermaphar Göğüs Toparlayıcı Şekillendirici Dolgunlaştırıcı Krem

Göğüslerin diriliğini geri kazanmasını sağlar. Toparlar ve şekillendirir. Tamamen bitkisel olan bu kremin aynı zamanda cildin yenilenmesine yardımcı olur. 2 günde 1 kez olmak üzere yukarı doğru yapacağınız masajla göğüslere iyice yedirilir. Fiyatı 105 TL’dir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git