Golden Rose Rujları - saglikdas.com

Golden Rose Rujları

Golden Rose Rujları
15 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.882 kez okundu.

Golden Rose Rujları?

Golden rose rujları içerisinde güçlü miktarda nemlendirici barındırdığı için dudaklarınıza renklendirme sağladığı gibi bakım da sağlamaktadır. Golden rose ruj fiyatları ve kalitesi ile makyaj aksesuarlarınız arasında değişmez bir konuma sahip olacaktır. Golden rosenin en iyi rujları aşağıdaki maddelerde yer almaktadır.

Golden Rose Rujları ve Çeşitleri

Golden Rose ultra rich  color creamy ruj 52

Dudaklara pürüzsüz bir hat çizen ve aynı zamanda daha dolgun bir görüntüye sahip olmanızı sağlayan golden rose rujları arasında yer alan bu model, color creamy nemlendirmesi sayesinde bakımlı, renkli ve göz alıcı bir hava yakalamanızı sağlar. Bu ürünün piyasa üzerindeki satış değeri 14 TL olarak belirlenmiştir.

Golden rose perfect shine rujlar

Golden rose markasının en klasik serilerinden birisi olan perfect shine,  ipeksi ve oldukça yumuşak yapısının yanında kolay bir şekilde dağılmayarak oldukça kalıcı bir halde bulunmaktadır. Parlak dudaklar için kadınların en çok tercih ettiği modellerden birisi olan perfect shine pembe renkten kırmızı renge, turuncu renkten bej rengi modellerine kadar onlarca mat ve sedefli renk seçeneklerine sahiptir. Ayrıca içeriğinde yer alan E ve A vitaminleri ile dudakları korumaya yardımcı olurken dudaklarınızın gün boyunca taze kalmasını sağlamaktadır. Bu ürünün satış fiyatı 8 TL olarak belirlenmiştir.

Golden rose ultra diamond ruj 09

İçeriğinde doğal simleri barındıran bu ruj, sürümü oldukça kolay olup ultra diamond serisinin çeşitli renk seçenekleri ile sizlere farklı alternatifler sunarak bakımınızın daha güzel olmasını sağlar. Bu ürün 13 Tl üzerinde satılmaktadır.

Golden rose classic ruj 126

Yaz mevsimine uygun renklerden olan ve hafif tonlar arasında en çok tercih edilen modellerden olan classic serisi gösterişi sayesinde renk verme konusunda da oldukça başarılıdır. Canlı ve enerjik bir renk tonuna sahip olduğu için tek sürüşte dahi göz alıcı bir renge sahip olmanız mümkündür. Bu ürünün fiyatı 12 TL’ dir

Golden rose matte velvet ruj 20

Mat ruj serilerinden birisi olan matte serisi oldukça kalıcı bir etkiye sahiptir. Bu ürünün piyasa satış fiyatı 11 TL’dir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git