Göz Çevresi Kırışıklıkları İçin Çözüm - saglikdas.com

Göz Çevresi Kırışıklıkları İçin Çözüm

Göz Çevresi Kırışıklıkları İçin Çözüm
19 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.304 kez okundu.

Göz Çevresi Kırışıklıkları İçin Çözüm?

Göz çevresi kırışıklıkları yaşın ilerlemesinden, yüz mimiklerinden meydana gelebilir. Bütün kadınların kurtulmak istediği bir sorundur. Göz çevresi kırışıklıkları için çözüm olarak önerdiğimiz tariflerden bazıları aşağıda. Üzüm çekirdeği yağı ile yapılan kür: Yarım tatlı kaşığı zeytinyağı ve yarım tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağını karıştırın. Yüzük parmağınızı kullanarak göz çevresine sürün. Özellikle gece yatmadan önce yaparsanız çok daha etkili olacaktır. Bunu her gün yapmanızda hiçbir sakınca yoktur.

Göz çevresi kırışıklıkları için salatalık kürü: Yarım salatalığı rendeleyin ve suyunu sıkın. Bu suyun içine iki çay kaşığı badem yağı ve iki tatlı kaşığı süt ekleyin. Bu karışımı günde iki kez göz çevrenize masaj yaparak sürün. Bu karışımı isterseniz buzdolabında saklayabilirsiniz. Göz çevresi kırışıklıkları için havuç kürü: İki havucun suyunu sıkın. Bu suyun içine iki tatlı kaşığı badem yağını ekleyin ve karıştırın. Buzdolabına koyun ve iki saat bekleterek soğutun. Sonra göz çevresine sürün. Yarım saat bekledikten sonra suyla yıkayın. Bu işlemi haftada iki kez tekrarlayabilirsiniz.

Göz Çevresi Kırışıklıkları İçin Çözüm ve Gülsuyu Kürü Faydası

Göz çevresi kırışıklıkları için gülsuyu kürü: Bir tane muzu ezip içine yarım tatlı kaşığı gül suyu ekleyin. Göz çevresine masaj yaparak sürün. Yarım saat bekledikten sonra yıkayın ve aynı bölgeye nemlendirici krem sürün. Bu kürü gerek gördükçe tekrarlayabilirsiniz.

Yukarıda göz çevresi kırışıklıkları için çözüm olarak birkaç tane tarif önerildi. Size düşen şey bunların arasından istediğinizi seçip uygulamak ve böylece göz çevrenizdeki kırışıklıkların azaldığını ve zamanla yok olduğunu görmek. Göz çevresindeki kırışıklıklar cildinizin ne kadar güzel ve pürüzsüz olursa olsun göze batan ve kişinin kendisini de rahatsız eden bir görüntü oluşturur. Bunun bir çözümünü bulmak hem de tamamen doğal olan ve hiçbir kimyasal içermeyen bir çözümünü bulmak kadınların işini büyük oranda rahatlatan bir şeydir. Hem tonlarca para vermeniz gerekmez hem de cildinize zarar verebilecek bir kimyasalla temas etmeniz gerekmez. Bu yüzden gün geçtikçe daha fazla sayıda kadın bitkisel ve doğal çözümleri tercih ediyor. Siz de tercihinizi bu yönde kullanın ve göz çevrenizdeki kırışıklıklara veda edin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git