Göz Çevresi Kremleri - saglikdas.com

Göz Çevresi Kremleri

Göz Çevresi Kremleri
19 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.225 kez okundu.

Göz Çevresi Kremleri ve Faydaları

Göz çevresi yaşa veya dış etkenlere bağlı olarak birçok problemi içinde barındırabilir. Kazayağı kırışıklıkları, gözaltı çizgiler, torbalar, morluklar vb. çoğu kadının kâbusudur. Göz çevresindeki kırışıklıklar oluşmaya başlamadan önce göz çevresi kremleri sayesinde engellenebilir. Bu kâbustan kurtulmak için birkaç göz çevresi kremleri önerdik.

Göz Çevresi Kremleri ve Çeşitleri

NeostrataBionicGöz Kremi

İçinde bulunan K vitamini, yeşil çay ve salatalık özleriyle gözaltı morluklarını yok etmede en başarılı ürünlerden biridir. Göz çevresinde yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Günde 2 kez masaj yaparak göz çevresine uygulanır. Fiyatı internetten sipariş edildiğinde değişmekle beraber, eczanelerde bulabilirsiniz.

Multiactiv Special Care Göz Çevresi Bakım Kremi

Gözaltındaki kırışıklıklara birebir olan bu krem, yorgun görünümü de ortadan kaldırır. Fiyatı 40 TL’dir.

OHT Peptide 3 Canlandırıcı Göz Kremi

Gözaltında oluşan torbaları, morlukları ve kırışıklıkları gidermede etkili olmakla birlikte kuru gözaltlarının nemlenmesine yardımcı olur. Günde 2 defa göz çevresine masaj yapılarak sürülür. Fiyatı 170 TL’dir.

Olay Regenerist Göz Serumu

Pürüzsüz ve yumuşak bir göz çevresi isteyenler için ideal olan bu krem aynı zamanda gözaltına aydınlık verir. Göz çevresini toparlamasıyla gençleştirir. Fiyatı 55 TL’dir.

AvonAnewGenics Göz Kremi

Bu krem kazayağı kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir. Aynı serinin serumu da kullanılarak etkisi artırılabilir. Fiyatı 25 TL’dir.

Dermokil Extreme Göz Çevresi Bakım Kremi

Anti-aging özelliği sayesinde hem nemlendirir hem de yaşlanmaya bağlı kırışıklıkları tedavi eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git