Göz Kalemi Nasıl Çekilir - saglikdas.com

Göz Kalemi Nasıl Çekilir

Göz Kalemi Nasıl Çekilir
20 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.184 kez okundu.

Göz Kalemi Nasıl Çekilir?

Sizlere vereceğimiz tüyolar aracılığı ile göz kalemi nasıl çekilir sorusunu açıklığa kavuşturabilirsiniz. Uygun ve doğru adımlar ile işleme alındığında kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlayacak göz kalemleri kimi zamanlarda farklı teknikler ile uygulandığında yanlış makyaj işleminin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Bu tür problemler ile karşı karşıya kalmamak adına doğru makyaj uygulamasını işleme almalısınız.

Cilt ve göz renginize uygun göz kalemleri aracılığı ile makyajınızı işleme alırsanız en doğru ve sağlıklı sonuçların elde edilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer yeşil göz rengine sahipseniz siyah ve gri renk tonlarına sahip göz kalemlerinden faydalanabilirsiniz. Siyah ve gri renk tonlarındaki göz kalemleri buğulu bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Eğer mavi renk tonuna sahip gözlere sahipseniz kesinlikle lacivert ve mor tonlara sahip göz kalemlerini kullanmalısınız.

Göz Kalemi Nasıl Çekilir İşte Yöntemleri

Her renk tonununda ki göz kalemleri kolaylıkla kullanabilecek kahverengi gözler ise far aracılığı ile makyaj adımını destekleyerek kusursuz bir görünüme sahip olabilirler. Özellikle mürdüm, siyah ve yeşil tonlarında ki göz kalemleri kahverengi gözler için biçilmiş bir kaftan olacaktır. Gözleri belirginleştirmek adına işleme alınan siyah göz kalemleri ise siyah göz rengine sahip bayanlar için biçilmiş bir kaftan olacaktır.

Göz renklerinin uyumu yanı sıra ten renginin de göz kalemleri ile uyum sağlaması gerekmektedir. Eğer esmer ten rengine sahipseniz siyah tonlara sahip göz kalemlerinden faydalanabilirsiniz. Siyah hariç diğer renkteki göz kalemleri esmer ten rengi ile bütünlük oluşturmaz ve kötü bir görünüm elde edilmesine sebep olabilir. Eğer beyaz tenli bayanlardansanız kahverengi ve gri renk tonlarına sahip göz kalemlerini kullanabilirsiniz. Bu göz kalemlerini işleme alırken aynı tonlara sahip far uygulamasını işleme alarak kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sizlerde öneriler doğrultusunda göz kalemi nasıl çekilir sorusunu yanıtlayarak kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git