Göz Makyajı Temizleme Ürünleri - saglikdas.com

Göz Makyajı Temizleme Ürünleri

Göz Makyajı Temizleme Ürünleri
21 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 967 kez okundu.

Göz Makyajı Temizleme Ürünleri ve Önemi

Kadınlar için göz makyajı olmazsa olmazlardandır. Fakat gün sonunda yatmadan önce makyaj mutlaka temizlenmelidir. Aksi halde makyaj ciltteki gözenekleri tıkayarak cildin daha erken yaşlanmasına ve kırışıklıkların artmasına sebebiyet verir. Bu nedenle göz makyajı özenli bir biçimde temizlenmesi gerekir. Bunun için de kaliteli göz makyajı temizleme ürünlerine ihtiyaç vardır. Günümüzde kadınlar tarafından en çok tercih edilen göz makyajı temizleme ürünleri olarak şunları sıralayabiliriz:

Göz Makyajı Temizleme Ürünleri ve Çeşitleri

Nivea Visage: Bu ürün sayesinde gözünüzdeki far ve makyaj kalıntıları en iyi şekilde temizlenmiş olur. Bu temizleme losyonu piyasada 25-30 TL arasında satılmaktadır.

Bioderma Sensibio H2O: Birçok bayanın tercih ettiği bu temizleme solüsyonu, bayanların oluşumundan korktuğu alerjik reaksiyonlara sebep olmaz. Ayrıca bu ürün tek hamlede makyaj kalıntılarını temizler. Bu solüsyon, eczaneler ve internet sayesinde kolaylıkla edinilebilir. Bu ürünün piyasa satış değeri 40-45 TL arasında satılmaktadır.

Diadermine: Bu markanın üretmiş olduğu 3in1 makyaj temizleme suyu çok kullanışlıdır. Özellikle ciltte yağlanma problemi yaşayan bayanlar bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Bu 3in1 makyaj temizleme suyu 10-12 TL arasında satın almak mümkündür.

Este Lauder Göz Makyaj Temizleyicisi: Bu ürün diğer marka göz makyajı temizleme ürünlerine nazaran daha pahalı olmakla birlikte tüm bayanların cilt tiplerine uygun bir makyaj temizleme ürünüdür. Piyasadaki satış değeri 60-70 TL arasında değişim göstermektedir.

Bebak Acı Badem Sütü: Çok da yabancı kalınmayan bu marka hemen hemen tüm kadınlar tarafından duyulmuştur. Bu marka eskiden beri kullanıldığı için annelerimiz tarafından da iyi bilinen bir temizleme losyonudur. Bu temizleme ürününün imalinde doğal ürünlerden faydalanılarak üretildiği için makyajınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Bebak Acı Badem Sütü’nün piyasadaki fiyatı 10-12 TL arasındadır. Hem hesaplı, hem de doğal bir ürüne sahip olmak isteyen bayanlar rahatlıkla tercih edebilir.

Clinique Rinse Göz Makyajı: Clinique, en iyi marka arayışı içinde olan bayanların en çok tercih ettiği bir ürün olup, Clinique marka anlayışını da doruğa taşıyan ürünlerin en iyilerinden birisidir. Bu kaliteli markanın çıkarmış olduğu bu ürün kullanımında meydana gelebilecek hiçbir alerjik reaksiyona sebep olmayacağından rahatlıkla makyajınızı nazik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bu markanın piyasadaki satış fiyatı 45-50 TL arasında satılmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git