Gözaltı Kremleri - saglikdas.com

Gözaltı Kremleri

Gözaltı Kremleri
18 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.266 kez okundu.

Gözaltı Kremleri Çeşitleri

Göz çevrenizde ve ya gözaltlarınızda bulunan sorunlar, kendinizde ve karşınızdaki kişide dikkati çeken ilk unsurlar, arsında yer alır. Bu sorunları gidermek için, Gözaltı kremleri vardır. Sizler için bu kremleri araştırdık ve içerikleri hakkında bilgi topladık.

Gözaltı Kremleri Markaları

( Roc yorgunluk izlerine karşı krem )

Belli bir yaşa gelmiş bayanlarda, göz çevresince ince çizgiler, gözaltı morlukları ve solukluları, görülmeye başlar. Bu krem antioksidanı yoğun bir şekilde içermesi nedeniyle göz çevresinde ve gözaltlarında oluşan problemleri, azaltmada oldukça etkilidir.

( Estee Lauder göz için onarıcı kompleks )

Estte lauder kremini kullanmaya başladığınız günden itibaren, farkını ortaya koyacaktır. Göz çevresinde oluşan problemleri yok etmek için, çaba sarf eden bu krem, aynı zamanda oluşabilecek sorunlara karşı da önlem alıyor. Bunların yanı sıra gözaltlarınızı ve göz çevrenizi de besliyor. Gece kremi olarak satılan bu kremi, gündüzleri de kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur.

( Murad göz çevresi ve şişkinlikleri için jel )

Adı üstünde bu krem, gözaltlarından ve göz çevresinde oluşan şişliklerin indirilmesinde büyük rol oynuyor. Göz çevrenizin ihtiyacı olan tüm nemi sağlayabilecek güçteki bu krem, göz etrafında oluşan ince çizgileri de en aza indiriyor. Bu kremi buzdolabında saklamanız tavsiye edilmektedir. İçiriğinde kafein bulunduğundan, kremin etkisi 2 katına kadar çıkmaktadır.

( Dermalogica multivitaminli güçlü sıkılaştırıcı )

Bu kremi, hem göz çevrenize hem de dudak çevrenizde, rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçerisinde antioksidan ve silikon bulunduğundan, kırışıklıklara karşı etkili bir çözüm sunuyor. Kremi makyaj öncesinde göz çevrenize sürdüğünüzde, cildinizi hem makyaja hazırlıyor hem de makyaj sonrasında oluşabilecek sorunlara karşı cildinizi koruyor. Koyu bir kıvama sahip olan bu krem, cilt tarafından hemen emilerek, rahatsız olmanıza engel oluyor.

( Nuxe şişkinlik giderici bakım )

Göz çevrenizde var olan tüm şişkinlikleri indiren bu krem, aynı zamanda göz torbalarını da gideriyor. İçeriğinde yer alan bitki özleri sayesinde, cildinizi dinlendiriyor. Bu krem sabahları makyaj yapanları ve lens kullananları, hiçbir şekilde etkilemiyor.

Yukarıda sıraladığımız gözaltı kremleri, gönül rahatlığıyla kullanılabileceğiniz, kaliteli kremlerdir. Bu kremleri gözaltı şişlikleri ve göz çevresinde oluşan tüm problemler için kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git