Gül Kokulu Parfümler - saglikdas.com

Gül Kokulu Parfümler

Gül Kokulu Parfümler
22 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.862 kez okundu.

Gül Kokulu Parfümler?

Gül kokusunun bayanların vazgeçemediği kokulardan olması bir gerçektir. Aşk ve bağlılığın simgesi olan gül ve gül kokusu romantik bayanların tercih edeceği türden. Sizler için hazırladığımız en iyi markalardan oluşan ve en beğenilen gül kokulu parfümler yazımızı paylaşıyoruz.

Gül Kokulu Parfümler ve Çeşitleri

Jo Malone Red Roses

Kolonya şişesine benzeyen parfüm şişesi ile dikkat çeken Jo Malone Red Roses parfümü gül kokulu parfümler arasında en iyilerdendir. Orta notaları gül özleri ile tamamlanan parfüm gerçek bir kokusunu andırmada başarılıdır.

Jagler For Women

İçeriğinde menekşe ve gül özlerinden oluşan notalar barındıran Jagler For Women parfümünün alt notalarında ise odunsu özler ve misk kokuları bulunur. Bu sayede çiçek kokularının kalıcılığını artırmada etkili olan parfüm gül kokusunu hissettirirken durdukça güzelleşen bir yapısı vardır.

Ralph Lauren Romance EDP

Kadife çiçeği, zencefil, papatya yağı, sarı frezya, menekşe, paçuli, misk ve son olarak da gül notalarından oluşan Ralph Lauren parfümü romantik bayanların içi içine sığmayan tutkularını ifade etmekte oldukça başarılı çiçek özleri ile bezenmiş bir parfümdür.

Dolce Gabbana The Rose

Odunsu notaların çiçek kokuları ile birlikte kullanımından doğan bir oryantal kokuya sahip olan Dolce Gabbane The Rose parfümü romantik kokulardandır. Ayrıca şık, ışıltı ve zarif parfüm şişesiyle bayanları cezbeden parfüm orta notalarında bulunan gül özleri sayesinde parfüm özlerini gül kokusu ile bağdaştırmakta başarılı bir parfümdür.

Givenchy Very Irresistible Electiric Rose EDT

Kendisini özgür ruhlu, enerjik ve başına buyruk hisseden bayanların tercih edebileceği bu parfümün son hali buram buram kokan bir gül kokusuna sahiptir. Orta notalarında yer alan gül özleri sayesinde kalıcı bir kokuya sahip olan parfümün çiçeksi özlerini daha çok vurgulamak amacı ile şişesi de bu şekilde bir tasarıma sahiptir.

Bvlgari Rose Essentielle

Aşkı ve tutkuyu ifade eden bu parfüm çiçek özleri ve gül kokusunun birlikte harmanlanması ile oluşmuştur. Gül, yasemin, musk, bergamot, portakal ve paçuli notaları ile birlikte en son teninizde kalan koku sizin de istediğiniz gibi muhteşem gül kokusudur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git