Gül Suyunun Faydaları - saglikdas.com

Gül Suyunun Faydaları

Gül Suyunun Faydaları
22 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.148 kez okundu.

Gül Suyunun Faydaları Nelerdir?

Gül suyu çok güzel kokan ve vücuda yararlı olan bir üründür. Cildinizi güzelleştirir, kırışıklıkları ve cilt lekelerini giderir. Göz altı morluklarını geçirir ve sivilcelerin geçmesine yardım eder. Gül suyunun faydaları saymakla bitmez bu yüzden her sorun için ayrı ayrı ne işe yaradığını inceleyelim.

Gül Suyunun Faydaları ve Gül Suyu İle Yapılan Cilt Bakımı

En doğal ve kolay maskelerden biridir. Cildin güzel görünmesini sağlarken aynı zamanda sivilce sorunundan da cildi uzaklaştırır. Gül suyu deri tarafından kolayca emilen bir yapıya sahiptir. Bu yüzden deri altındaki tüm sorunlar ile savaşır. Deri altındaki bakterilerin arınmasını sağlar. Gül suyunu tonik olarak kullanarak hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz.

  • Gül Suyu İle Cilt Lekelerinin Giderilmesi

Gül suyu ile cildinizi düzenli olarak her gün temizlemeniz gerekmektedir. Bu şekilde cilt lekelerinizin zamanla yok olduğunu fark edeceksiniz. Cildinizi korumak için doğal bir kalkan görevini üstlenir. Daha etkili bir koruyucu arıyorsanız gül suyu ile kayısı yağını ya da gül yağı karıştırıp cildinize sürebilirsiniz.

  • Gül Suyu İle Cilt Kırışıklarının Yok Olması

Periyodik olarak her gün gül suyu ile silinip temizlenen ciltte kırışıklık sorunu yaşanmaz. Kırışıklıklar oluşmuş olsa bile zamanla görünümlerinde büyük oranda azalma olur.

  • Gül Suyu İle Sivilce Tedavisi

Her gün düzenli olarak kullanılan gül suyu sayesinde sivilceler ile aranız açılacaktır. Gül suyu direk deri altından sivilceler ile savaşır ve bu yüzden kalıcı bir sivilce tedavisi sağlar. Deri altındaki mikropları öldüren gül suyu, cilt problemlerinin hepsiyle savaştığı gibi sivilceler üzerinde de oldukça etkilidir.

  • Gül Suyu İle Göz Altı Morluklarından Kurtulma

Gül suyu göz altına ve göz çevresine sürüldüğünde göz altı morluklarını, şişkinlikleri ve göz altında oluşan torbaların görünümünü azaltmakta etkilidir. Zamanla göz altı torbalarınız ve göz  altı morluklarınız geçecektir. En doğal ve kolay tedavi yöntemi gül suyu kullanmaktır.

Gül suyunun faydalarından yararlanarak cildinizi tedavi etmek istiyorsanız düzenli şekilde bir kullanım yöntemi uygulamanız gereklidir. Gül suyunu pamuğa dökerek cildinize sürerek problemsiz bir cilt elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git