Gülben Ergen Makyajı Nasıl Yapılır - saglikdas.com

Gülben Ergen Makyajı Nasıl Yapılır

Gülben Ergen Makyajı Nasıl Yapılır
23 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.204 kez okundu.

Gülben Ergen Makyajı Nasıl Yapılır?

Gülben Ergen makyajı nasıl yapılır? ‘’  sorusu son zamanlarda kadınlar arasında oldukça yaygın olan bir sorudur. Sanatçı yönü, anne olması ve program sunuculuğu yapması ile her zaman göz önünde bulunan bir sanatçı olan Gülben Ergen’ in makyajı birçok kadın tarafından oldukça fazla beğenilmektedir. Gülben Ergen yüzünde çok fazla makyaj olmasına rağmen çok doğal ve sade bir görünüme sahip olmaktadır. Gülben Ergen makyajı nasıl yapılır sorusunun cevabı bu maddeler içerisinde bulunmaktadır.

Gülben Ergen Makyajı Nasıl Yapılır İşte Yöntemleri

Gülben Ergen makyajında dikkat edilmesi gerek önemli bir husus elmacık kemiklerinin belirginlik kazanmasıdır.

  • Gülben Ergen makyajında olduğu gibi belirgin elmacık kemiklerine sahip olmak için yapmanız gereken ilk şey 2 farklı tona sahip allık kullanmanızdır. Öncelikli olarak elmacık kemiklerinin hemen altında bulunan kemikli bölgeye elinizde bulunmuş olan koyu tonlardaki allıkları kullanarak o bölgeye belirgin bir geçiş sağlanamanızdır. Daha sonra  elmacık kemiklerinin üst bölgesine doğru yumuşak hareketlerle birlikte bir ton açık renkte bulunan allığınızı uygulamanız gerekmektedir.
  • Gülben Ergen’in makyaj çantasında mutlaka bulunan makyaj malzemelerinden birisi de açık kahverengi tonlarına sahip olan bir fardır. Aynı zamanda şeftali tonlarındaki allık ve siyah göz kalemi de Gülben Ergen’in vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır.
  • Dudaklarına uyguladığı makyaj yöntemine gelince, Gülben Ergen renkli koruyucu sürmekte olup gözlerinde buğuluğu sağlamak için yanaklarında hafif miktarda rengi ve dudaklarında da sade renkleri tercih etmektedir.
  • Televizyon programnlarında duman tonlarındaki renkleri tercih eden Gülben Ergen, göz makyajında duman tonlarını kullanmaktadır. Gülben Ergen alt kirpiklerine mutlaka koyu kahve tonlarına sahip olan far uygulatmaktadır. Siyah renkten daha çok kahve tonlarına ait olan renkleri ve dumanlı göz makyajını tercih eden güzel sanatçı kahverengini saçlarıyla uyum sağladığı için çok sevdiğini belirtmektedir. Yukarıda bahsedilen makyaj yöntemleri Gülben Ergen’in sıklıkla kullandığı stiller olup kendi yüzünüzde de uygulayabileceğiniz modeller içermektedir. Görüldüğü üzere kahverengi tonlarını oldukça fazla kullanan başarılı sanatçı makyajının merak edilen noktalarını sizin için açıklamıştır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git