Günlük Saç Bakım Maskesi Tarifleri - saglikdas.com

Günlük Saç Bakım Maskesi Tarifleri

Günlük Saç Bakım Maskesi Tarifleri
23 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.132 kez okundu.

Günlük Saç Bakım Maskesi Tarifleri?

Bütçeniz oldukça sınırlı ise, doğal ve ev yapımı saç bakımı uygulamak isterseniz; hoş ve parlak, güçlü ve sağlıklı saçlar için evde bir saç maskesi yapmak için birçok doğal tarifler vardır. Evde yapılacak günlük saç bakım maskesi tarifleri ile arzu ettiğiniz güzel saçlara kavuşabilirsiniz. Günlük saç bakım maskesi tarifleri aşağıda yer almaktadır.

Günlük Saç Bakım Maskesi Tarifleri ve Çeşitleri

  1. Kuru Saçlar için

Güzellik salonlarında uygulanan yöntemler yerine parlak, yumuşak saçlar kazanmak için kimyasallar ve yapay kimyasallar kullanmanız gerekmez. Bunun yerine mutfak malzemeleri kullanabilirsiniz.

Bir adet aşırı olgun muz ve avokado alın. Sonra bir güzel, pürüzsüz kıvamlı bir macun elde edene kadar bir çatal ile ezin ve zeytinyağı iki yemek kaşığı ekleyin. Yirmi dakika – sonra, pürüzsüz yapmak saçınıza sürün, on beş dakika bekletin

– Doğal bir şampuanla yıkayın ve süper yumuşak, parlak,  saçlarınıza yeniden kavuşun.

2. Hasarlı Saçların Güçlendirilmesi:

Yumurta ve hasarlı saçları güçlendirmek için sır gibi mucizevî özellikler taşır.
Zeytinyağı bir çorba kaşığı hindistan cevizi yağı bir çorba kaşığı bal ve bir çorba kaşığı ile bir yumurta çırpın. Saç içine masaj yaparak yedirin. Eğer kıvamı, koyu ise, biraz su ekleyin, ama sıcak olmasın. Saç derinize masaj yapmak, doğal saç yağları uyarır. Saçlarınızın, güçlü kalın ve sağlıklı büyümelerine yardımcı olacak – dairesel hareketlerle uygulayın.
Otuz dakika sonra soğuk su ile durulayın. Sıcak su yerine, soğuk su, kullanın. Daha güçlü ve parlak hale gelmiş saçlarınızdan karışımı durulayın ve ayrıca saç derisini sakinleştirmeye yardımcı olacaktır.

3.Kırık Saç Uçları için:

Bu basit bir uygulama, (bu daha kalın ve kullanımı kolay hale getirir) bir kutu hindistan cevizi sütü alın ve buzdolabında gece bekletin.
Yıkadıktan sonra saçlarınızı ve yaklaşık on dakika boyunca nüfuz etmesine izin, sonra yıkayın – Bu doğal krem derinden kondisyon vermek, saçlarınızı daha güçlü yapmak ve görünümünü iyileştirmenin yanı sıra elektriklenmenin önlenmesini sağlar, saçınız pürüzsüz olur.

4. Elma Sirkesi ve Distile Su:

Saçınızı sirke karışımı ile yıkayın; Bu saçınızı yormadan ve düz ve cansız görünmesine neden olan ürünlerin birikmesini azaltacaktır;  süper parlak, parlak saçlara sahip olacaksınız.

5. Süper Yumuşak Saçlar İçin:

Eğer parlak dergilerde gördüğünüz kişilere gıpta edip ve onlar kadar iyi saçınıza onlar kadar iyi bakmak istiyorsanız, pahalı tedavileri merak ediyorsanız, size evde aynı etkiyi elde edebilirsiniz. Bunu bilmek heyecanlı olacak.
Yulaf ezmesi Bir ​​fincan yulaf, yarım badem sütü, bir fincan zeytinyağı ile lüks bir saç maskesi.  Temizlemeden önce, ıslak saçınızda ve yarım saat bekletin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git